Plot - sousedi



host - 128.35 (?)
4.10.2019 23:24

Dobrý den. Pokud bydlíte v řadové zástavbě, se sousedy se prostě musíte smířit..Snad nejhorší co se v poslední době začíná velice rozmáhat, jsou zelené "hrůzy" zavěšené na drátěných plotech.Tento zelený mor jasně ukazuje " otravujete mě i pohledy " Dřív si lidé povídali o zahrádkaření, předávali si recepty a j., teď je všechno obtěžování... Moc smutné. 

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
            
sindynka - (9) - 21.1 (?), 30.5.2013 17:11

tak jelikoz sousedi Vas nesmi obtezovat nepořádkem, hlukem, zápachem.. tak bych při pálení plastů zavolala policajti, příště by je asi už nezapálil... hruza, kdyz to ctu, jeste ze mame sousedy defakto v poho... taky bejvalo zle, ale ridim se pravidlem, ze soused se musi bár Vás, ne Vy jeho :o)... takze sem ty problémový parkrát zhvízdala, několikrát jsme se pohádali skoro na nože a je klid... postavila bych tam zed, ale prave, bude stinit na bazen... taky je na to treba ohlaska (i kdyz to je treba i pletivovy plot) a dle naseho stavebniho uradu mus byt plot s vyhledem na obec... coz teda jak tak sleduju ne kazdy dodrzuje. stinici tkanina neni nepruhledna... asi bych ale byla pro svuj plot třeba pletivovy vedle, treba 2 m, pres ten koukat nebude a stinici tkaninu ve vetsi vrstve, ale v tom pruhu budete mit tedy stín... nebo tam zasazet neco plaziveho... na ten plot, ale v zime... ale v zime se koupat asi nebudete... 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 156.228 (?), 14.4.2013 16:50

Dobrý den, tak to jsme zažili taky. Naše sousedka byla také starší a neustále doma. Jakmile uviděla u nás pohyb, vylezla ven a už si chtěla povídat, a pořád vysvětlovala, že to dělá tak a ona a už mě to vážně štvalo. Vyřešili jsme to vlastním plotem poloplastovím s napínacím drátem a na to stínící tkaninu a někde i tůje. Od té doby máme pokoj i když nevím co si může pomyslet, že jsme tam postavili takovou bariéru :D, ale soukromí prostě musí byt.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 61.20 (?), 20.11.2018 23:59

Myslís si, že plot potřebujete i vy, jen si to asi neuvědomujete. Přecejen ochrana pozemku je důležitá a plot je tou nejlepší věcí jak toho dosáhnout. Zjistil jsem, že pletivo není tak drahé, obzvlášť pokud náklady budete dělit dvěma.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 87.225 (?), 4.10.2019 18:44

Jsem rád, že diskuze na téma plot-sousedi skončila.Chci jen podotknout, že v EU patříme mezi státy s největším množstvím plotů a ohrad, zatímco jinde vystačí s nízkým oplocením živými plůtky, nebo vůbec bez a sousedé spolu vycházejí.Často jde i o nedomyšlená rozhodnutí stav.úřadů.Budeme někdy platnými Evropany?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Petr z H - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (690) - 159.119 (?), 4.10.2019 19:41

Není to pravda. Třeba ve Francii se kvůlivá všudepřítomným plotům a ohradám nedá ani nikam pořádně dostat.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Optus - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (275) - 63.130 (?), 5.10.2019 13:24

To 87.255: ty jsi rád, že diskuze skončila, přesto sem vlezeš a po roce pokračuješ. Ten tvůj výblitek o platných Evropanech je co? Co je ti vůbec po tom, kdo má jaký plot? Nehledě k tomu, že dnes to není plot, ale rozhrada!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 128.35 (?), 4.10.2019 23:24

Dobrý den. Pokud bydlíte v řadové zástavbě, se sousedy se prostě musíte smířit..Snad nejhorší co se v poslední době začíná velice rozmáhat, jsou zelené "hrůzy" zavěšené na drátěných plotech.Tento zelený mor jasně ukazuje " otravujete mě i pohledy " Dřív si lidé povídali o zahrádkaření, předávali si recepty a j., teď je všechno obtěžování... Moc smutné. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
konvalinka - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1285) - 148.5 (?), 5.10.2019 12:04

Snad nejsem ještě tak stará, ale tohle mi vadí také hodně. A ještě víc mne to překvapuje u mladých lidí. Zrovna nedávno to přistálo na plotě jedněch, o kterých bych si to nikdy nepomyslela. Sama mám také zepředu baráku kamenou zeď, ale je to spíš,,designový"wink kousek, než že by to mělo bránit pohledům, tím spíš, že brána a branka jsou průhledné, stejně tak i ostatní ploty dokola. Teď si i několik sousedů postavilo,,zabedněné" ploty, takže to, že jsou v zahradě, už lze jen tušit z nějakého ruchu. Nelením a zavolám na ně, abych je trochu poškádlilawink Ahoj sousedé, tuším tam jste, to jsem já, R...wink Opravdu si myslím, že tohle opevńování se, je vůči sousedům(a nemyslím, jen ty přímé) až trochu neslušnésad

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 161.2 (?), 5.10.2019 13:57

Plot vnímám jako měkčí variantu zdi, která chrání vnitřek od venku, ale taky venek od vnitřku. Nabízí se příměr: oděv versus nahota, intimita-vyzývavost... SPCH

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
mvvv - (11) - 217.104 (?), 5.10.2019 15:09

Dobrý den, co človíček to názor. Jak řešit tuto situaci? Plot nebo nepruhlednou stěnu?




Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika