Příspěvky uživatele - sindynka

Buxus zežloutl, 24.5.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosim poradi nekdo, co se mohlo stát mému buxusu? mám 3 vedle sebe, letos na jaře ale zatím co dva krajní začali narůstat novými "výhonky" prostřední celý zežloutl, zůstal zelený jen střed blízko kmene, ale jinak je celý žlutý, říkala... celý příspěvek >
Zákrsek, špičák, polokmen, čtvrtkmen, 18.12.2016
Dobrý den, mohu se tedy zeptat, jak se mám mimo ceny zorientovat v nabidce  - bud čtvrtkmen, jednolety spicák (cca 1m, špičá´k (1.3-1,5m) podle ceny bych měla brát čtvrtkmen..(nejdrazší) ale byla bych ráda, kdyby to mělo teda nějakou korunu... a... celý příspěvek >
Můžu zasadit "obyčejné" brambory, ne sadbové?, 5.1.2014
můžu se také zeptat, když už se tu řeší brambory a někdo psal, že e mají rozkrájet... chci se tedy zeptat,.. když se zasadí půlka jádra, nevyroste nic (aspoň to jsme se učili kdysi na zš). Proto se ptám, je potřeba sázet celé hlízy, nebo když chci... celý příspěvek >
Ohniště z cihel, je to možná varianta?, 30.5.2013
dekuji za reakci, myslela jsem si, ze by to melo jit, ale radsi... :o)
Plot - sousedi, 30.5.2013
tak jelikoz sousedi Vas nesmi obtezovat nepořádkem, hlukem, zápachem.. tak bych při pálení plastů zavolala policajti, příště by je asi už nezapálil... hruza, kdyz to ctu, jeste ze mame sousedy defakto v poho... taky bejvalo zle, ale ridim se... celý příspěvek >
Ohniště z cihel, je to možná varianta?, 30.5.2013
Dobrý den, mám možná hloupý dotaz, ale zajímalo by mě, zda můžu ohniště, normální na buřty, ohraničit normálními starými oranžovými cihlami  (bez jakýchkoli direk)... přítel se se mnou hádá, že to nejde, protože popraskaj, nebo můžou... celý příspěvek >
Rakytník - jak rozpoznat, 28.4.2013 Obsahuje fotku
tak jsem pro všechny vytvorila jarni fotku rakytniku samce a vedle rakytníku samice, tak snad to nekomu pomuze... je to fotka z dnesniho dne, cili konec dubna,..ale zalezi hodne na tom, jak dlouha je zima...
Žloutnou listy švestky, opadávají - co s tím?, 29.7.2012 Obsahuje fotku
Loni na podzim jsme zasadili švestku, vypadala ze všech stromečku ten rok zasazených nejlíp, ale teď jí žloutnou listy okraje hnědé skvrny a při dotyku nebo větru list upadne, postupuje to docela rychle, tak prosím, o radu co s tím... co jí trápí?... celý příspěvek >
Strádající meruňka, 10.6.2011 Obsahuje fotku
loni v kvetnu jsme sazeli merunku.trvalo strasne dlouho, nez vylezli listecky, ale mela zelene, pekne listy, letos na jare vylezli listecky, ale ted nejak svetlaj (nejsou zluty, ale takovy svetle zeleny) a na vicemene vsech se udelal cervany okraj,... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika