Příspěvky uživatele - mvvv

Jak jste na tom s korozi u vasich sekacek?, 29.6.2020
Vlastnim také sekačku od Mountfieldu, letos ji je 20 let. Čištění jen když špatně hází posečenou trávu do koše (cca 1x za rok). Na jaře malá oprava, natření jen z duvodu vzhledu (přece jen za tu dobu nějaké odřeniny získala, šasi plechové). Hlavní... celý příspěvek >
Plot - sousedi, 5.10.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den, co človíček to názor. Jak řešit tuto situaci? Plot nebo nepruhlednou stěnu?
Hnědé fleky v trávníku, 8.7.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den, nechci zakládat nové vlákno tak píši dotaz sem. Na jaře nově založený trávník, pravidelně zaléván, 2x přihnojen Lovogreen Jaro. V trávníku, se objevily suchá místa, nikde není vidět žádná pavučinka. Můžete, prosím, někdo poradit co s... celý příspěvek >
Automatické zavlažování, 22.1.2019
Dobrý den, nechci zakládat nové vlákno, tak můj dotaz vložím sem. Plánuji automatickou závlahu, a nemohu se rozhodnout jakou značku vybrat. Má někdo z Vás zkušenosti se závlahou ORBIT v porovnání - Toro, Hunter, Rain Bird? Až se jaro zeptá, tak chci... celý příspěvek >
Rajčata podlouhlá, 12.7.2017
Wuxal calcium, prihnojeni na list aplikovano doszd 3x, zatim nezabira.
Rajčata podlouhlá, 12.7.2017
Muzu se zaptat, v jake koncetraci, kolik ledku vapenateho na 1l? Dekuji
Kopřivová jicha, 12.7.2017
Soused ma take nalozenou koprivovou jichu, kam se na ten smrad hrabe jakykoliv hnuj. V teplem pocasi nejde vyjit ani ven. Mam za to, ze mu s tim neco brzo provedu!!
Rajčata podlouhlá, 12.7.2017 Obsahuje fotku
Dobey den, pekne. Take mame nasazeny podlouhla rajcata, ale mame s nima problem. Na konci plody hnednou a opadaji, netusite co jim schazi? Na vetsine rostlin se krouti i listy. Dekuji Eda
Papriky žloutnutí listu, 21.9.2016
Dnes jsem zasel s lupenem na zahradkarsky svaz. I tam rekli ze slo o svilusky. Ja jsem ale nic nenasel. Jednou jsem provedl postrik Mospilanem kvuli msicim, na svilusku ale nepomaha. Podle jejich zdeleni, na svilusku letos narikalo hodne lidi a... celý příspěvek >
Papriky žloutnutí listu, 20.9.2016
Děkuji za reakce, přihnojovat jsem začal, až když rostliny přestaly růst. Ano, používám Kristalon plod a květ cca 1x za 14 dní 1odměrka na 10l vody. Wuxal na list právě kvůli doplnění ostatních látek, použil jsem asi 4x. Zalévám ke kořenům. Na... celý příspěvek >
Papriky žloutnutí listu, 20.9.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, Můžete, prosím někdo poradit, v čem je chyba? Pěstujeme papriky ve skleníku už nějaký rok, ze začátku v pořádku, ale pak byl výsledek čím dál tím horší. V loňském roce jsem vyměnil půdu ve skleníku, kterou jsem promíchával kompostem z... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika