Pivní set



vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 85.27 (?)
13.5.2008 12:11

Pod tímto názvem se prodávala skládačka ze stejných profilů hranolů, z nichž se snadno složí stoly s lavicemi, které vidíte na každé druhé zahrádce u vesnických hospod. Spojováno vruty bez jediného tesařského spoje. 
  Nevím, jestli je to ono. Pivo mi na nich sice chutná, na zahradě bych si uměl představit propracovanější nábytek.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

host - 220.253 (?), 13.5.2008 11:21, zobrazeno: 20038x

Dnes se hojně v různých marketech objevuje tzv. pivní set, což jsou samostatně stojící dvě lavice a stůl. Jejich cena se pohybuje v rozmezí 1300-1600 Kč. Máte někdo zkušenost s jejich kvalitou při užití na zahradě?

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 1.3 (?), 13.5.2008 11:25

Podle ceny, soudím, že u toho uděláte maximálně dva tři kousky a to ještě na stojáka.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
micuko - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (712) - 19.202 (?), 13.5.2008 11:47

Dobrý den, pokud myslíte sadu, úzký stůl a dvě lavice bez opěrek, tak tu jsem si vyzkoušela v Baumaxu, a řeknu vám, nechtěla bych ji.Když jsem si představila sedět na ní třeba při grilování a takových těch posezení s rodinou a přáteli a nemoci se pohodlně opřít se sklenkou vína v ruce,Já osobně ji teda zavrhla.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 85.27 (?), 13.5.2008 12:11

Pod tímto názvem se prodávala skládačka ze stejných profilů hranolů, z nichž se snadno složí stoly s lavicemi, které vidíte na každé druhé zahrádce u vesnických hospod. Spojováno vruty bez jediného tesařského spoje. 
  Nevím, jestli je to ono. Pivo mi na nich sice chutná, na zahradě bych si uměl představit propracovanější nábytek.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 0.55 (?), 20.5.2008 20:06

Nedoporučuji pro vyvinutější jedince a sedat doprostřed.lavičky jsou dost fórové.Nedoporučuji ani aby si sedal jediný člověk na kraj, docílíme toho, že spadne, protože lavice na druhé straně bude vyzdvižena do vzduchu a může někoho zranit.Celkově je pivní set na houby.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 53.50 (?), 7.11.2009 18:57

...tzv."beer set",používáme už léta při posezení s přáteli, ne na zahradě, ale na dvorku a máme s tímto nábytkem lepší zkušenost, než se stohovacím posezením... je to skladné, výdrž je o mnoho let delší, a jestli se vám nelíbí sedět na tvrdém, potom doporučuji zhotovení látkových "podprdelníků",vyplněných molitanem... ale jako u veškerého nábytku, je nasnadě, že se o něj musíte starat a hlavně ho nenechávat venku přes zimu, nebo dlouhodobě na dešti... radši dávám přednost tvrdšímu dosedu, než aby se pode mnou ulomila noha od super italské stohovací židle...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 106.46 (?), 20.4.2011 9:28

O pivním setu jsem uvažoval poměrně dlouhou dobu. Nákonec jsem si koupil tohohle krasavce: Pivní chlazení Pygmy 15


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Petrw - (2) - 72.254 (?), 26.2.2014 21:11

Dobrý večer,

osobně pivní set nemám ale příbuzní ke kterým jezdíme na rúzná posezení a grilovačky mají tyto lavice se stolem. Myslím si že to je ideální řešení z pohledu cena/výkon. Samozřejmě pohodlý jde lehce stranou ale to si myslím že není úplně to hlavní. Momentálně přemýšlím o koupi tohoto setu.

Až pořídím dám vědět kde jsem pochodil.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Petrw - (2) - 81.12 (?), 2.3.2014 17:32

Dobrý den,

tak pivní set už mám doma. Nakonec jsem ho koupil na internetu měl jsem obavy jestli dorazý v pořádku ale bylo to zbytečné. Dnes jsme ho už stačily otestovat smiley

Pořídil jsem tady : http://www.hawaj.cz/pivni-set.html

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika