Příspěvky uživatele - 53.50

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Limetka - opadávání listů, 20.1.2021
A našla jsem to i na kmeni a na jednotlivých větvích (nechápu, jak jsem si toho mohla nevšimnout!)
Limetka - opadávání listů, 20.1.2021
Díky za vyčerpávající odpověď. Prozkoumala jsem zbylých pár listů a máte nejspíš pravdu - dle vašeho popisu to vypadá na puklice (i obrázky z internetu na to sedí). Dosud jsem na listech nic nezaregistrovala, už jsem ho před nějakou dobou prohlížela.... celý příspěvek >
Limetka - opadávání listů, 20.1.2021
Ano, přesazení proběhlo určitě v pořádku a přeschnutí si také nejsem vědoma
Přezimování a množení Pepina Gold, 23.3.2020 Obsahuje fotku
Hezký den, chci se zeptat ohledne rostlinky pepino gold mame brezen a rostlinka je bez listku, neodesla? Děkuji
Routa vonná, 30.8.2014
Dostal jsem ochutnat pálenku s routou -silnější likér- bylo to příjemně nahořklé, musím sehnat recept aroutu.
Zelený až mechovatý kmen, 13.1.2014 Obsahuje fotku
Takto mi zezelenal kmen na třešni i švestce. Jak to vadí a co s tím? Není nějaká chyba ve složení půdy? Kyselá a pod. Děkuji pepan1
Samice se nechtějí nechat připustit, 2.11.2013
Plácá je rukou nebo lopatou?
Název kytičky?, 29.9.2012
Děkuji za poznání. Je to Bacopa-Sutera diffusus pepan
Název kytičky?, 29.9.2012 Obsahuje fotku
Detail
Název kytičky?, 27.9.2012 Obsahuje fotku
Zdravím, řekne mi někdo název této kytičky? Byla vyhozena téměř uschlá, zasadil jsem ji a takto krásně kvete Díky pepan
Modrá skalice ano či ne?, 27.6.2012
Ahoj. Ja mam bazen 83 m3 a mam vysoke PH. Nechci tam porad davat PH- z Mountfieldu kdyz 4,5 kg stoji nekrestanske penize. Podle vaseho clanku bych mohl pouzit na snizeni PH HCL. Kde se to kupuje a jak se to jmenuje lidove aby to prodavac... celý příspěvek >
Zakalená zelená voda, 27.6.2012
Ahoj. Ja vim, ze Savo je chlornan sodný, jenze ten, jak jsem se na techto strankach docetl zvysuje Ph. Ja mam PH porad vysoke a musim ho porad snizovat. 4,5 kg za tyden. V Mountfieldu je to strasne drahe. Nevi nekdo o necem... celý příspěvek >
Zakalená zelená voda, 27.6.2012
Ahoj. Taky uz nevim co s vodou. Mam porad vysoke PH a na muj objem bazenu 83 m3 je to spotreba 4,5 kg tydne pripravku PH- koupeneho za nekrestanske penize v Mountfieldu. Vodu mam porad zakalenou ikdyz je chlor i Ph potom v norme.Po precteni diskuze... celý příspěvek >
Škůdce, ale nevím jaký?, 5.7.2011
Děkuji jdu hledat u švestek :-)
Škůdce, ale nevím jaký?, 5.7.2011 Obsahuje fotku
Přeji hezký den a mám dotaz. Nevíte nikdo co to je a jak to mám z broskve odstranit??? Všiml jsem si, že toho jsou plné větve. Děkuji za radu Pavel
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika