Příspěvky uživatele - 0.55

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Skalka mezi dva jehličnany, 9.6.2008
Marcelko, vypadá to krásně! Ještě radím posypat místy nějakým pěkným barevným nebo i jednobarevným kačírkem(malé kamínky),25 kg v pytli stojí kolem 250 kč a bude to nááádhera! Kačírek se dá kombinovat i s mulčovací kůrou, která drží vodu.Jinak... celý příspěvek >
Astilbe - čechrava, 28.5.2008
Koupila jsem jí v obchodě stejně suchou jako tady píšou ostatní.nenamáčela jsem a dokonce jí zasadila ještě do zbytků sněhu v dubnu k pumpě do polostímu.krásně mi vyrašila a brzo čekám, že pokvete.Rozhodně doporučuji větší vlhkost a max 10 cm do... celý příspěvek >
Mulč na skalce, 28.5.2008
Placatá nebo do kopce, kameny nebo mulč-není to jedno?Hlavně že z toho máme radost a dobře nám to roste.Já dělám rádoby "skalku" do velmi mírného svahu.Budu tam mít mulč.kůru, kačírek i kameny a je mi jedno, jak kdo to nazývá, hlavně že z... celý příspěvek >
Pivní set, 20.5.2008
Nedoporučuji pro vyvinutější jedince a sedat doprostřed.lavičky jsou dost fórové.Nedoporučuji ani aby si sedal jediný člověk na kraj, docílíme toho, že spadne, protože lavice na druhé straně bude vyzdvižena do vzduchu a může někoho zranit.Celkově je... celý příspěvek >
Přírodní kameny na zahradu, 18.5.2008
Kdo poradí, kde se v blízkosti Prahy dají v přírodě najít pěkné kameny na zahradu?Velikost alespoň aby je unesli 2 lidé.Díky za tip!
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika