Pivní set



host - 220.253 (?) 
13.5.2008 11:21, zobrazeno: 20020x

Dnes se hojně v různých marketech objevuje tzv. pivní set, což jsou samostatně stojící dvě lavice a stůl. Jejich cena se pohybuje v rozmezí 1300-1600 Kč. Máte někdo zkušenost s jejich kvalitou při užití na zahradě?

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
   
host - 1.3 (?), 13.5.2008 11:25

Podle ceny, soudím, že u toho uděláte maximálně dva tři kousky a to ještě na stojáka.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
micuko - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (712) - 19.202 (?), 13.5.2008 11:47

Dobrý den, pokud myslíte sadu, úzký stůl a dvě lavice bez opěrek, tak tu jsem si vyzkoušela v Baumaxu, a řeknu vám, nechtěla bych ji.Když jsem si představila sedět na ní třeba při grilování a takových těch posezení s rodinou a přáteli a nemoci se pohodlně opřít se sklenkou vína v ruce,Já osobně ji teda zavrhla.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 85.27 (?), 13.5.2008 12:11

Pod tímto názvem se prodávala skládačka ze stejných profilů hranolů, z nichž se snadno složí stoly s lavicemi, které vidíte na každé druhé zahrádce u vesnických hospod. Spojováno vruty bez jediného tesařského spoje. 
  Nevím, jestli je to ono. Pivo mi na nich sice chutná, na zahradě bych si uměl představit propracovanější nábytek.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 0.55 (?), 20.5.2008 20:06

Nedoporučuji pro vyvinutější jedince a sedat doprostřed.lavičky jsou dost fórové.Nedoporučuji ani aby si sedal jediný člověk na kraj, docílíme toho, že spadne, protože lavice na druhé straně bude vyzdvižena do vzduchu a může někoho zranit.Celkově je pivní set na houby.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 53.50 (?), 7.11.2009 18:57

...tzv."beer set",používáme už léta při posezení s přáteli, ne na zahradě, ale na dvorku a máme s tímto nábytkem lepší zkušenost, než se stohovacím posezením... je to skladné, výdrž je o mnoho let delší, a jestli se vám nelíbí sedět na tvrdém, potom doporučuji zhotovení látkových "podprdelníků",vyplněných molitanem... ale jako u veškerého nábytku, je nasnadě, že se o něj musíte starat a hlavně ho nenechávat venku přes zimu, nebo dlouhodobě na dešti... radši dávám přednost tvrdšímu dosedu, než aby se pode mnou ulomila noha od super italské stohovací židle...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 106.46 (?), 20.4.2011 9:28

O pivním setu jsem uvažoval poměrně dlouhou dobu. Nákonec jsem si koupil tohohle krasavce: Pivní chlazení Pygmy 15


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Petrw - (2) - 72.254 (?), 26.2.2014 21:11

Dobrý večer,

osobně pivní set nemám ale příbuzní ke kterým jezdíme na rúzná posezení a grilovačky mají tyto lavice se stolem. Myslím si že to je ideální řešení z pohledu cena/výkon. Samozřejmě pohodlý jde lehce stranou ale to si myslím že není úplně to hlavní. Momentálně přemýšlím o koupi tohoto setu.

Až pořídím dám vědět kde jsem pochodil.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Petrw - (2) - 81.12 (?), 2.3.2014 17:32

Dobrý den,

tak pivní set už mám doma. Nakonec jsem ho koupil na internetu měl jsem obavy jestli dorazý v pořádku ale bylo to zbytečné. Dnes jsme ho už stačily otestovat smiley

Pořídil jsem tady : http://www.hawaj.cz/pivni-set.html

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika