Zajímavé ceny čerpadel, UV lamp a filtrů



aleskoi - (49) - 111.236 (?)
6.2.2015 19:42

mám Od wiltecu tu největší filtraci CBF-350C, mám jezírko o 16m3 a asi 16 kusů 30 cm koi a 2 jesetery. Před fitraci jsem dal po damácku udělaný štěrbynový filtr a funguje to bezvadně, čištění asi jednou za čtrnáct dní (podle počasí). Musím podotknout že jsem dlouho propočítával podomácku vyrobenou filtraci nebo komerční a wiltec je bezkonkurenčně nejlevnější, čerpadlo + hadice + UV filtr + biofiltr. Není v čechách konkurenční prodejce!!! A kvalita je super, žádné levné náhražky jak je u nás zvykem. Jestli chcete sedět a hledět tak investujte do bubnové fitrace, jinak je jezírko starost jako každý jiný koníček. Pro mě příjemná starost :-)

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
                     
host - 6.7 (?), 3.2.2015 12:57

Potom je otazka, naco kupovat komercny filter, ak to bez doma vyrobeneho predfiltra funguje nie moc dobre. Asi by bolo lepsie kupit taky komercny, ktory sa malo casto a pohodlne cisti aj bez predfiltra, pripadne obsahuje nejaky dobre cistitelny predfilter. Ak si kupite tu najvacsiu fitraciu od wiltec, tak sa vam vstup do prvej komory bude rovnako blbo a casto zapchavat, nezavisle ci mate za sebou 1, alebo 10 prepojenych komor. Mozno by bolo lepsie ak by sa dany filter dal rozsirit o nieco ine, co sa dobre cisti.... a nech to je za rovnako priaznivu cenu. :-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 99.136 (?), 3.2.2015 13:22

no nevim, myslim ze moc neusetritesmileyvemte si ceny filtracnich materialu atd, plus naky nadoby nebo nadrz na filtr, odkalovaci kohouty atd, nevim nosmileya bez toho predfiltru nebude v poho zadna filtrace, myslim na udrzbu, cetnost cisteni atd, a je jedno zda se jedna o komercni nebo doma delanou filtraci

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 6.7 (?), 3.2.2015 13:52

Je to tak. Cim dlhsie sa venujem jazierku, tym chcem ucinnejsiu filtraciu o ktoru sa musim menej casto starat. Aj predfilter treba cistit. A tak som tam, kde som bol nazaciatku.indecision

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 99.136 (?), 3.2.2015 14:18

je to nikdy nekoncici processmileynechceli se vam to cistit pak jedine zasypatlaugh

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 6.7 (?), 3.2.2015 16:01

...alebo hladat krasu v tej zelenej hmote, co plave v jazierku. Zelena vraj upokojuje, az na par vynimiek (napr. CSLA).

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
aleskoi - (49) - 111.236 (?), 6.2.2015 19:42

mám Od wiltecu tu největší filtraci CBF-350C, mám jezírko o 16m3 a asi 16 kusů 30 cm koi a 2 jesetery. Před fitraci jsem dal po damácku udělaný štěrbynový filtr a funguje to bezvadně, čištění asi jednou za čtrnáct dní (podle počasí). Musím podotknout že jsem dlouho propočítával podomácku vyrobenou filtraci nebo komerční a wiltec je bezkonkurenčně nejlevnější, čerpadlo + hadice + UV filtr + biofiltr. Není v čechách konkurenční prodejce!!! A kvalita je super, žádné levné náhražky jak je u nás zvykem. Jestli chcete sedět a hledět tak investujte do bubnové fitrace, jinak je jezírko starost jako každý jiný koníček. Pro mě příjemná starost :-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 234.159 (?), 14.2.2015 23:23

Velmi podobne som nasiel na amazone:

Berlan Teichfilter BTF12000, 

Mauk 988 Teichfilter 12000 Liters (Grundmodul)

Bio Teichfilter Teich Aussenfilter Pond Teiche Filter 

A ceny nie su zle, ale neviem ako sa kupuju tieto VELKE veci z amazonu.

Aj sita za okolo 200 EUR.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 253.61 (?), 15.6.2016 21:49

Dobrý den, rád bych se Vás zeptal na Vaši filtraci... jste na příjmu?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 152.250 (?), 5.3.2015 21:06
Dobrý den, zajmala by mě vase zkušenost se skimrem sk 50 (tuším že je plovouci s integrovaným cerpadlem) mě se tohle řešení docela líbili ale nebyl jsem si jistý jeho funkcnosti... neviri vycházející voda ze skimru bordel na dně? Sbírá dobře nečistoty z hladiny? Předem děkuji za info
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 130.20 (?), 5.3.2015 21:57

Pokud máte "bordel na dně" tak plovoucí skimmer nepotřebujete. Nejdříve si pořiďte odpovídající filtraci

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika