Zajímavé ceny čerpadel, UV lamp a filtrů



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
   
host - 109.115 (?) 
11.3.2014 10:11

Dobrý den, já osobně jsem velmi spokojen. Před tím probíhal pokus o vyčištění vším možným včetně "domacím výrobkem"  ,ale bez ůspěchu.

Nechtěl jsem investovat ty částky v CZ obchodech.

Koupené to mám už od 8. 2013

Dlouho jsem váhal jestli mám dát tento příspěvek na forum, reklama atd. Asi to nebude pro CZ obchody příjemné.

Snad se něco změní, třeba jejich ceny.

Po dlouhém hledání na netu i v tomto foru jsem usoudil že je někde chyba.  

Stačí porovnání s skimer v ČR - kus plastu ale cena nehorázná.no

Kvalita je velmi dobrá vše funguje jak má, čerpadlo,filtr, UV lampa, hadice.

Zpracovaní je kvalitní, měl jsem trochu strach co příjde.Přece jenom ten rozdíl v ceně je znatelný, ale naprosto zbytečně. 

Čerpadlo Jebao, stejné jako jsem viděl v obchodě u nás.

UV lampa také, pro jistotu jsem vzal náhradní trubice, cena bezkonkurenční.

Filtr, hadice,vše je ok.

Jezírko se vyčistilo zhruba do 3 týdnů až na dno. Filtr čistím cca 1x za 2 měsíce. Samozřejmě bylo před tím vyčištěné od bahna.Ale byla řasa a drobný kal.

Na youtube je video na ten filtr

Tak doufám že to někomu pomůže tak jako mě.

Komunikace s obchodem naprosto bez problému a to neumím německy ani slovo.frownPoužíval jsem google překladač a email.

Jejich ochota a trpělivost při mé objednávce byla neuvěřitelná.

Několikrát jsem měnil typ čerpadla, pak problém s placením banka nebo Pay Pal a dopravou ale samozřejmě vše z mé strany. Byl to můj první obchod s Německem.

Přeji mnoho uspěchů.

Pavel

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
      
host - 111.225 (?), 12.3.2014 9:05
Jak se tam řeší případná porucha a oprava?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 110.158 (?), 28.4.2014 16:59

v prvom rade vám ďakujem že ste založili túto tému. kedysi som tu v diskusiách riešil ako vyrobiť filter a podobne... ale nebolo času aby som to zrealizoval. okrem toho predpokladané náklady by boli 1000-1200€.konkrétne v tejto téme to bolo: Návrh mojej filtrácie

.. no keď som uvidel tie ceny v obchode, tak v žiadnom prípade nemienim niečo robiť svojpomocne(komory z debniacich tvárnic a podobne) teda len predfilter. veď tam objednám veci za 300€ a mám komplet všetko..

myslíte si že tento filter sa dá zapojiť gravitačne? (bol by som rád keby sa ozvalo viac ľudí čo má tento filter, privítam každý názor)

aký priemer majú tie prepojky medzi nádobami? nenašiel som údaj v tom obchode.

Ďakujem za odpovede.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Ivooo - (19) - 110.158 (?), 28.4.2014 17:03

ospravedlnujem sa, príspevok vyššie patrí mne, nebol som prihlásený. a tá téma kde som riešil filter bola zde.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Martin Hrkal - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1463) - 73.81 (?), 28.4.2014 17:04

Na gravitaci ten filtr zapojit nepůjde, není na to stavěný.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Ivooo - (19) - 110.158 (?), 28.4.2014 18:56

Ďakujem za odpoveď pán Hrkal. mám na vás ešte pár otázok, aby som tu nespamoval, prejdem do témy ktorú som založil pred dvoma rokmi, je tam viac údajov.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 95.137 (?), 15.3.2014 10:33

Dobrý den,

jaký je objem jednoho balení biokuliček (litry)? Děkuji

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 93.42 (?), 18.3.2014 22:28

Dobrý den,

mám od června 2013 rozšířené jezírko na cca. 16 m3 (11perlínů,6 karasů,4 koi, a tři jesetery) a tuto výbavu o které píšete, filtr tři komory, skummer, uw lampa 72 W, čerpadlo 8500l/h a zatím jsem velice spokojen. I vloni a zatím i letos (i když to ještě prakticky nezašalo) v pohodě, naprosto čistá voda. Před tím jsem dal ty samé peníze do doma dělané filtrace na jezírko cca. 4m3. Já jsem kupoval na Amazon.de. Jinak foto asi před 14 dny


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 164.82 (?), 19.3.2014 0:06

Dnes jsem objednal za cca 350 ecek. Zaplatil jsem prevodem a ted budu se srdcem v krku cekat, co bude :). Ale za tu cenu se ti vyplati risknout. Az mi to dorazi domu, budu informovat... Drzte mi palce.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 164.82 (?), 26.3.2014 0:41

Jak jsem slibil, hlasim, ze vse dorazilo, jak melo. :) Zitra, vlastne uz dnes budu instalovat a podelim se o podrobnosti a nejake fotecky. :) Zatim se tu mejte a klidne objednavejte.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Úprava vody magnetickým polem12:13
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?10:37
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika