Zajímavé ceny čerpadel, UV lamp a filtrů



host - 99.136 (?)
3.2.2015 13:22

no nevim, myslim ze moc neusetritesmileyvemte si ceny filtracnich materialu atd, plus naky nadoby nebo nadrz na filtr, odkalovaci kohouty atd, nevim nosmileya bez toho predfiltru nebude v poho zadna filtrace, myslim na udrzbu, cetnost cisteni atd, a je jedno zda se jedna o komercni nebo doma delanou filtraci

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
                     
host - 6.7 (?), 3.2.2015 12:57

Potom je otazka, naco kupovat komercny filter, ak to bez doma vyrobeneho predfiltra funguje nie moc dobre. Asi by bolo lepsie kupit taky komercny, ktory sa malo casto a pohodlne cisti aj bez predfiltra, pripadne obsahuje nejaky dobre cistitelny predfilter. Ak si kupite tu najvacsiu fitraciu od wiltec, tak sa vam vstup do prvej komory bude rovnako blbo a casto zapchavat, nezavisle ci mate za sebou 1, alebo 10 prepojenych komor. Mozno by bolo lepsie ak by sa dany filter dal rozsirit o nieco ine, co sa dobre cisti.... a nech to je za rovnako priaznivu cenu. :-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 99.136 (?), 3.2.2015 13:22

no nevim, myslim ze moc neusetritesmileyvemte si ceny filtracnich materialu atd, plus naky nadoby nebo nadrz na filtr, odkalovaci kohouty atd, nevim nosmileya bez toho predfiltru nebude v poho zadna filtrace, myslim na udrzbu, cetnost cisteni atd, a je jedno zda se jedna o komercni nebo doma delanou filtraci

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 6.7 (?), 3.2.2015 13:52

Je to tak. Cim dlhsie sa venujem jazierku, tym chcem ucinnejsiu filtraciu o ktoru sa musim menej casto starat. Aj predfilter treba cistit. A tak som tam, kde som bol nazaciatku.indecision

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 99.136 (?), 3.2.2015 14:18

je to nikdy nekoncici processmileynechceli se vam to cistit pak jedine zasypatlaugh

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 6.7 (?), 3.2.2015 16:01

...alebo hladat krasu v tej zelenej hmote, co plave v jazierku. Zelena vraj upokojuje, az na par vynimiek (napr. CSLA).

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
aleskoi - (49) - 111.236 (?), 6.2.2015 19:42

mám Od wiltecu tu největší filtraci CBF-350C, mám jezírko o 16m3 a asi 16 kusů 30 cm koi a 2 jesetery. Před fitraci jsem dal po damácku udělaný štěrbynový filtr a funguje to bezvadně, čištění asi jednou za čtrnáct dní (podle počasí). Musím podotknout že jsem dlouho propočítával podomácku vyrobenou filtraci nebo komerční a wiltec je bezkonkurenčně nejlevnější, čerpadlo + hadice + UV filtr + biofiltr. Není v čechách konkurenční prodejce!!! A kvalita je super, žádné levné náhražky jak je u nás zvykem. Jestli chcete sedět a hledět tak investujte do bubnové fitrace, jinak je jezírko starost jako každý jiný koníček. Pro mě příjemná starost :-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 234.159 (?), 14.2.2015 23:23

Velmi podobne som nasiel na amazone:

Berlan Teichfilter BTF12000, 

Mauk 988 Teichfilter 12000 Liters (Grundmodul)

Bio Teichfilter Teich Aussenfilter Pond Teiche Filter 

A ceny nie su zle, ale neviem ako sa kupuju tieto VELKE veci z amazonu.

Aj sita za okolo 200 EUR.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 253.61 (?), 15.6.2016 21:49

Dobrý den, rád bych se Vás zeptal na Vaši filtraci... jste na příjmu?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 152.250 (?), 5.3.2015 21:06
Dobrý den, zajmala by mě vase zkušenost se skimrem sk 50 (tuším že je plovouci s integrovaným cerpadlem) mě se tohle řešení docela líbili ale nebyl jsem si jistý jeho funkcnosti... neviri vycházející voda ze skimru bordel na dně? Sbírá dobře nečistoty z hladiny? Předem děkuji za info
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 130.20 (?), 5.3.2015 21:57

Pokud máte "bordel na dně" tak plovoucí skimmer nepotřebujete. Nejdříve si pořiďte odpovídající filtraci

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?0:08
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika