Příspěvky uživatele - aleskoi

Sterbinovy filtr, 6.2.2015
Máte síto prohnuté nebo rovné??? Jestli máte rovné tak prohnout a je po problému. Mám podobný výrobek a bez potíží, prohnuté síto 300 micronů. Krásný den
Zajímavé ceny čerpadel, UV lamp a filtrů, 6.2.2015
mám Od wiltecu tu největší filtraci CBF-350C, mám jezírko o 16m3 a asi 16 kusů 30 cm koi a 2 jesetery. Před fitraci jsem dal po damácku udělaný štěrbynový filtr a funguje to bezvadně, čištění asi jednou za čtrnáct dní (podle počasí). Musím podotknout... celý příspěvek >
Založení jezírka pro rybičky, 26.7.2014
Nechci být škarohlíd ale "vanu" o obsahu 3 m3 bude těšké udržet v čistotě a nějaké biorovnováze. Především nádobu nechat trochu nad zemí kvůli splavéní zeminy do vody nebo zajistit aby se tak nedělo, za druhé voda s okapu byla snad dobrá před sto... celý příspěvek >
Kalné jezírko, 21.7.2014
Bakterie jsem nasadil, nikterak bych to nedramatizoval, mám omezené finance tak bude muset vysavač počkat, na koi vydím a zbytek se pořeší samo. Rostliny se samzdřejmě musí rozrůst ale mám tam zatím dva amury a ty požerou co můžou tak jsem limitován... celý příspěvek >
Kalné jezírko, 18.7.2014 Obsahuje fotku
Tak dnes jsem měřil PH znovu a je v pořádku, včera jsem asi špatně měřil, ostatní hodnoty jsou v také v optimu podle měřáku (OASE 6in1). Nicméně voda pořád nijaká, nechci říct ani španá ale k čisté to má hodně daleko. Navíc mě znervouzňují dlouhé... celý příspěvek >
Půjčení vysavače, 12.7.2014
Dobrý den, nemá někdo k zapůjčení jezírkový vysavač a to v okolí Kroměříže či celý Zlínský okres. Všechny půjčovny co jsem našel jsou hrozně daleko. :-(
Sterbinovy filtr, 22.6.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den všem, tak jsem vše zapojil a dal dohromady nápady s tohoto fóra a musím konstatovat že jsem velice spokojen. Pořídil jsem čerpadla, UVC lampu a filtraci z německa kde to bylo za třetinovou cenu, udělal jsem prototyp štěrbinového filtru a... celý příspěvek >
Ancistrusi, 19.6.2014
já si to myslel že v tom bude něco takového jinak by ho tam už všichni měly :-),  děkuji za objasnění situace.
Ancistrusi, 18.6.2014
dobrý den, možná je to hloupost ale nedá mi to se nezeptat. Mám známého akvaristu a ten se mě ptal proč do jezírka nedám ancitrusi na čištění. nevěřím že by ryba přežila natož aby něco čistila ale kousek ve mě hryže abych se nezeptal. Tak trvdě do... celý příspěvek >
Štěrbinový filtr zapojený gravitačně a za tím další filr, 14.6.2014
Štěrbiňáky přestávají li brát jenom pro to, že zjistily, že výroba vlastního výjde asi desetkrát levněji než komerční bedny, né-li vícekrát. Ceny českých prodejců jsou pohoršující a vydělávají na neznalosti chovatelů, tedy většinou začínajících.
Štěrbinový filtr zapojený gravitačně a za tím další filr, 14.6.2014
Neznám zatím nic (kromě bunového filtru) lepšího než je štěrbiňák, mám tedy "jenom" domácí výrobu ale udělá tolik služby o které se vám ani nesní, denně zabere asi 10 sekund. Poku se vám nelíbí nevzhledné krabice tak je zamaskujte, me osobně přijde... celý příspěvek >
Přemnožení žab v jezírku, 7.6.2014
Dobrý den, mám jezírko (16 m3) již 10 let a měl jsem na začátku stejný problém. Přemnožené žáby a neustálé kvákání. Trvalo to asi dva až tři roky a jezírko si našlo samo přirozeného dravce, již asi 7 let nemám problém se žábami. Dřív nebo... celý příspěvek >
Zajímavé ceny čerpadel, UV lamp a filtrů, 30.5.2014
Nevím jestli jsme si rozuměli ale filtr je podle výrobce na 90 000 l bez ryb, a 20 000 l s koi (jen maximální průtok filtrací je 8000 l/h. Nevidím v tom žádný rozdíl od vámy nabízených filtrů screematic (krom ceny) protože používám štěrbynový... celý příspěvek >
Lekníny a kapři, 29.5.2014
Tak to mě moc nepotěšilo, kaprů se nevzdám ani za nic. Ale je divné že přet třemi léty než mi uhynuly první lekníny tak jim nevadily. Budu muset vymyslet nějaké to ohrazení :-(
Lekníny a kapři, 28.5.2014
Dobrý den, potřeboval bych poradit jak na lekníny. Koupil jsem dva lekníny do malé hloubky a než mi stačí vyrůst pár listů kapři je všechny utrhnou a nedají jim šanci se rozrůst. Mám pocit že jeden už odrovnaly na dobro a na druhém zůstal jeden... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika