Jak zakryt černou folii?



Stránky: 1,  2   
host - 240.7 (?) 
29.12.2009 19:52, zobrazeno: 17999x

Zdravim vsechy chtel bych se s vami podelit o muj napad co jsem zkousel a vyslo to, pred tremi lety jsem si vybudoval jezirko jenze mam trosku strmy svah a tak mi vyleza folie a tak jsem uvazoval jak to zamaskovat a po trech letech jsem to vymysle.Koupil jsem si pletivo s malymi oky. Tvaru jsem docili tak ze jsem vzal drat (hlinikovy) hruby asi 1cm a ohnul jsem ho do pozadovaneho tvaru na to jsem navazal to pletivo tak jsem ho vytvaroval.pod pletivo jsem dal geotextilii a pod geotextilii jsem jeste dal cernou folii.koupil jsem si lepidlo na obklady mrazuvzdorne a na pletivo jsem dal malou vrstvu lepidla nechal jsem to nachvili zatvrdnout a potom jsem na to daval kacirek.chci vam rict ze to vypada pekne behem hohoto tydne tady dam fotky a ukazu vam jak jsem to delal a jak to vypada.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
   
panidana. - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (149) - 96.2 (?), 29.12.2009 23:10

rozhodně dejte foto, jsem moc zvědavá!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 217.147 (?), 30.12.2009 12:10

Ja sa chystam na nieco podobne, ale skor v podobe obkladu zo stiepaneho kamena, aby jazierko bolo ako prirodne v skale. Chcem si vybetonovat aj filter.

Na foto sa tesim. Napiste prosim, aky typ lepidla ste pouzili. Trochu ma mata jedna vec. Obsah latok v lepidle. Mozno chemicky Ali by vedel, co taketo lepidla obsahuju, alebo kde sa dostat k info. Azda by bolo dobre ist do lepidiel ktore sa pouzivaju na obklady vb bazenoch.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Danče - (1) - 240.7 (?), 2.1.2010 9:24

Zdravim dnes jsem chtel vlozit fotky a nejak mi to tady nejde nemate nekdo zkusenosti s tim?

foto
foto
foto2
foto2
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
panidana. - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (149) - 96.2 (?), 6.1.2010 21:47

Vypadá to dobře! předpokládám, že ten vršek jste nechal odkrytý, aby bylo vidět jak je to udělané. Jen to pletivo bych se bála, že to propíchne folii. V podstatě přesně to samé se dá koupit plastové - je to rohová perlinka - dá se i tvarovat nastřižením - používá se při zateplování na polystyren (následně přijde lepidlo). 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 240.7 (?), 7.1.2010 16:56

Zdravim z druhe strany mam geotextilii a a pod tim mam jeste hrubou folii a nemam strach ze by mi to propichlo folii. muzete prosim dat nejakou fotku vasecho jezirka dekuj predem.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
panidana. - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (149) - 96.2 (?), 7.1.2010 19:45

Dobrý den, to s tou perlinkou mě napadlo, protože jsme v létě zateplovali a já plácala lepidlo na perlinku a polystyren. 

Já mám spíš tůňku, než jezírko protože mám málo místa tak aby tam bylo dost vody a přiměřená hloubka, mám stěny skoro kolmé. Zakrytí fólie jsem řešila velkým přesahem desek a cihel na okraji. I když to předělávat nebudu, tak mně tyhle věci moc zajímají. Jak to kdo udělal, jak to vypadá a tak.  Zdravím!

Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 101.8 (?), 3.2.2010 20:16

doufám že to lepidlo nevadí rybám nebo rostlinám?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 240.7 (?), 10.2.2010 15:40

zdravim jeste to nemam vyskousene ale ja myslim ze ne protoze jsem mel vodopad a ten jsem delal s tim stejnym lepidlem a ryby zijou a rostliny rostou

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
MattoniZn - (17) - 106.214 (?), 20.2.2010 7:15

zdravím všechy, už jsem o tom jednou psal v nějakém příspěvku na okraje jezírka, já jsem použil černou geotextilii kerá se používá v zahradnictví. Tím jsem docílil, že není vydět popřehýbaná fólie na okraji a taky za nějaký čas se udělala na ty geotextilii řasa, takže na břehu s rostlinama se skoro stratila a není vydět černý okraj. dám sem odkaz na nějaké fotky z budování jezírka ale současné tam zatím nemám. Pavel

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika