Teče voda okolo skimmeru



host - 79.200 (?) 
27.4.2016 23:06, zobrazeno: 13539x

Zdravím,

mám dotaz, doufám, že se mi povede nahnat ještě montážní techniky, ale okolo skimmeru mi z vnější strany teče na jednom místě voda, nevíte případně jak se toho zbavit, kdybych hned někoho nesehnal či se to objevilo časem? Nějaký pořádný silikon?

Díky Jarda, přikládám fotografii.


Adresa příspěvku
Připojit reakci   
   
Dasty - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (311) - 245.29 (?), 28.4.2016 6:10

Za montáž si ručí montážní firma.Nic s tím nedělat, aby se potom nemohl nikdo na nic vymlouvat.Normálně vyreklamovat.
A ještě malej dovětek.Proč je namontované koleno na skimeru, kterou se odvádí voda.Je lepší když je to rovně dolu, je méně namáhaná hadice(husí krk)Koleno se dává z tohoto důvodu k vratné trysce.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 240.122 (?), 28.4.2016 10:31

Zdravím,

děkuji za info, právě zjišťuji co a jak... Proč to takto namontovali? No, to já netuším, oni by měli být odborníci, mohu se jich pak ještě zeptat wink

Jarda

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Dasty - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (311) - 245.29 (?), 28.4.2016 12:11

Zeptatat se můžete.Mám ale obavu, že to v tomhle případě bude asi na nic.sad

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 79.200 (?), 2.5.2016 10:18

Zdravím,

tak jsem to nakonec neřešil, myslím to zapojení... Skimmer párkrát podotahoval, hnul s ním a znvou a nyní je to v pořádku, musím zaklepat, tak sand už vše půjde, jak má wink

Jarda

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika