Obnovení barvy/nátěru zapuštěného plastového bazénu



Alex1 - (2) - 199.129 (?)
15.12.2020 16:58

Dobrý den, jak se osvědčil Attack detergent gel při oživení barvy skeletu plastového bazénu? Děkuji.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

host - 234.27 (?), 9.2.2013 11:05, zobrazeno: 18105x

Dobrý den, loni jsme koupili dům.Na zahradě je zapuštěný plastový bazén 7x4m.Barva je značně vyšisovaná, ráda bych poprosila o rady, zda jde něčím natřít, nebo obnovit původní barvu.Přeci jen by se musel bazén celý vypustit, tak se ptám radši dopředu, abychom ho nevypustili a nezjistili, že na to nic není.Díky za rady.

Iva

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 255.238 (?), 9.2.2013 19:16

Každý rok na jaře březen či duben, podle počasí, uvádím bazén do provozu.Před napuštěním jsem po dva roky otíral boky bazénu ředěným přípravkem ATTACK Detergent-gel na odstranění nečistot.Další rok byly nečistoty více a tak jsem se rozhodl přípravek neředit.V průběhu roku jsem si všiml, že tam, kam jsem až přetřel bok přípravkem /směrem dolů/,tak po další čištění byla barva boku pěkně modrá, oproti nižším místům.Proto každé tři roky přetřu neředěným přípravkem boky bazénu těsně nad vodní hladinu, která v bazénu zůstavá přes zimu.Přípravek dávám přímo na hadru a otírám.Když dojdu okolo bazénu, tak potom pomocí houby, která je mokrá, ale neteče z ní voda, otřu boky bazénu.Co nejvíce se snažím, aby se přípravek nedostal do vody v bazénu.Obsahuje žiravinu.Od té doby mám barvu pěkně modrou.Náhodou jsem tak přišel obnovení barvy bazénu přípravkem, který mám a nemusít kupovat jiný.Nesnažte se nikdy z bazénu vypustit veškerou vodu.Vzedmulo by se dno.Pokud by byla nutnost to udělal, tak před vypuštěním položte na dno např.dlaždice 40x40 cm a rozmístěte je po dně, nebo jiné těžké věci.Kvůli podření povrchu je něčím obalte, např. igelitem.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 234.27 (?), 16.2.2013 7:51

Dobrý den, děkuji za radu, určitě se po přípravku podívám a vyzkouším.To, že je bazén světlý pod vodou mi až tak nevadí, horší to je opravdu nad hladinou, kde v průběhu léta hladina kolísá a tím pádem je vyšisování "proužkaté".Jak dlouho by to třeba mohlo na bokách působit a pak přes to dopustit vodu aniž by se voda kontminovala žíravinou?

Iva

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 3.116 (?), 20.7.2013 10:17

Dobrý den, já bych potřebovala poradit, čím mám natřít bílý okraj plastového bazénu.Drolí se a bylo mi řečeno, že se to ničím natřít nedá.Má s tím někdo nějakou zkušenost?Díky.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Alex1 - (2) - 199.129 (?), 15.12.2020 16:58

Dobrý den, jak se osvědčil Attack detergent gel při oživení barvy skeletu plastového bazénu? Děkuji.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 9.161 (?), 13.1.2021 18:09

Rád bych věděl, kde, jak, za kolik, v jakém množství se Vám podařilo detergent koupit.  Děkuji, Petr

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 9.161 (?), 11.3.2021 19:12

Nechal jsem si detergent poslat, vyzkoušel jsem- natřel 2x a vyšisované pruhy plastového bazénu se ani nehnuly. Takže vyhozených 407,- Kč Petr

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika