Obnovení barvy/nátěru zapuštěného plastového bazénu



host - 9.161 (?)
11.3.2021 19:12

Nechal jsem si detergent poslat, vyzkoušel jsem- natřel 2x a vyšisované pruhy plastového bazénu se ani nehnuly. Takže vyhozených 407,- Kč Petr

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

host - 234.27 (?), 9.2.2013 11:05, zobrazeno: 18118x

Dobrý den, loni jsme koupili dům.Na zahradě je zapuštěný plastový bazén 7x4m.Barva je značně vyšisovaná, ráda bych poprosila o rady, zda jde něčím natřít, nebo obnovit původní barvu.Přeci jen by se musel bazén celý vypustit, tak se ptám radši dopředu, abychom ho nevypustili a nezjistili, že na to nic není.Díky za rady.

Iva

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 255.238 (?), 9.2.2013 19:16

Každý rok na jaře březen či duben, podle počasí, uvádím bazén do provozu.Před napuštěním jsem po dva roky otíral boky bazénu ředěným přípravkem ATTACK Detergent-gel na odstranění nečistot.Další rok byly nečistoty více a tak jsem se rozhodl přípravek neředit.V průběhu roku jsem si všiml, že tam, kam jsem až přetřel bok přípravkem /směrem dolů/,tak po další čištění byla barva boku pěkně modrá, oproti nižším místům.Proto každé tři roky přetřu neředěným přípravkem boky bazénu těsně nad vodní hladinu, která v bazénu zůstavá přes zimu.Přípravek dávám přímo na hadru a otírám.Když dojdu okolo bazénu, tak potom pomocí houby, která je mokrá, ale neteče z ní voda, otřu boky bazénu.Co nejvíce se snažím, aby se přípravek nedostal do vody v bazénu.Obsahuje žiravinu.Od té doby mám barvu pěkně modrou.Náhodou jsem tak přišel obnovení barvy bazénu přípravkem, který mám a nemusít kupovat jiný.Nesnažte se nikdy z bazénu vypustit veškerou vodu.Vzedmulo by se dno.Pokud by byla nutnost to udělal, tak před vypuštěním položte na dno např.dlaždice 40x40 cm a rozmístěte je po dně, nebo jiné těžké věci.Kvůli podření povrchu je něčím obalte, např. igelitem.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 234.27 (?), 16.2.2013 7:51

Dobrý den, děkuji za radu, určitě se po přípravku podívám a vyzkouším.To, že je bazén světlý pod vodou mi až tak nevadí, horší to je opravdu nad hladinou, kde v průběhu léta hladina kolísá a tím pádem je vyšisování "proužkaté".Jak dlouho by to třeba mohlo na bokách působit a pak přes to dopustit vodu aniž by se voda kontminovala žíravinou?

Iva

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 3.116 (?), 20.7.2013 10:17

Dobrý den, já bych potřebovala poradit, čím mám natřít bílý okraj plastového bazénu.Drolí se a bylo mi řečeno, že se to ničím natřít nedá.Má s tím někdo nějakou zkušenost?Díky.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Alex1 - (2) - 199.129 (?), 15.12.2020 16:58

Dobrý den, jak se osvědčil Attack detergent gel při oživení barvy skeletu plastového bazénu? Děkuji.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 9.161 (?), 13.1.2021 18:09

Rád bych věděl, kde, jak, za kolik, v jakém množství se Vám podařilo detergent koupit.  Děkuji, Petr

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 9.161 (?), 11.3.2021 19:12

Nechal jsem si detergent poslat, vyzkoušel jsem- natřel 2x a vyšisované pruhy plastového bazénu se ani nehnuly. Takže vyhozených 407,- Kč Petr

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Úprava vody magnetickým polem12:13
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?10:37
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika