Zahradni-rostlinky.cz - máte někdo nějakou zkušenost?



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
      
host - 202.242 (?) 
10.10.2010 18:39

Zdrvím všechny pěstitele.Od Stárkla už také nikdy nic a Rostlinky.cz také ne.Přišly mini rostlinky, které v létě ani nemohly narůst, jak byly malé a Durman místo plného květu měl jednoduchý a další ani nevykvetl.Při reklamaci mi nabídli, že mi při další objednávce pošlou durman nový za poloviční cenu.Tak jsem jim řekla, že mi to připadá jako vtip, že už nic nechci.Prý nárok na novou rostinu bych měla, kdyby zahynula, ale že vykvetla jinak není důvod k vrácení peněz.Takže raději kupuji květiny, na které můžu sáhnout a prohlédnout si je osobně.Ceny jsou stejné a rostliny mnohem větší.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
         
host - 21.68 (?), 25.11.2010 8:00

Dobrý den, jen chci sdělit, že tato reakce nepatří k "zahradni-rostlinky.cz" ale k firmě "rostlinky.cz", což je velký rozdíl. Navíc durmany v nabídce vůbec nemáme :-)  Snažíme se zasílat kvalitní sazenice, prokořenělé,  tedy narostlé v kontejnerech 9x9 cm -platí u trvalek. Po dohodě zasílám i foto připravené zásilky, kdo by váhal o "velikosti rostlin" :-)   Děkuji Kratěnová (zahradni-rostlinky.cz)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
tulipanek - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (151) - 194.92 (?), 16.8.2014 8:29

Z mé zkušenosti mohu zahradnictví zahradni-rostlinky.cz jen doporučit. Objednané rostliny přišly velmi dobře zabalené, nepoškozené a pěkně vzrostlé. Zaslali je tentýž den po zaplacení. Mají i větší výběr než je vypsaný na jejich internetových stránkách, stačí se zeptat, jsou moc ochotní a pohotoví.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 219.103 (?), 26.8.2014 16:49

Objednávám pravidelně a jsem s tímto obchodem velmi spokojen.Vše se dobře ujmulo a nadále roste.Vše je při přepravě dobře zabalené.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 192.35 (?), 27.8.2014 15:27

K těmto lidem jezdím vždy když něco potřebuji na zahradu.Nemám to k nim daleko.Jsem nadmíru spokojená.Chystám se k nim pro další hortenzii.Olina

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3   
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika