Máte někdo zkušenost s tímto e-shopem?



Reniii - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (621) - 146.37 (?)
16.7.2013 13:04

Mě dnes přišla objednávka z tohoto e-shopu a vše ok.  Platba byla na dobírku. Rostliny v pořádku, objednávala jsem tady protože mají kapradiny které jinde nemají (dva druhy bohužel neměli crying). A jednu kapradinu jsem dostala zdarma jako bonus (už jí sice na zahradě mám ale je pěkná).

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

host - 176.18 (?), 24.2.2011 23:33, zobrazeno: 4497x

Dobrý den, už jsem tu psala, že dost často objednávám rostliny i přes internet Už minulý rok jsem objevila mně neznámý e-shop, a tento rok tam mají docela zajímavou nabídku. Proto jsem se chtěla zeptat, jestli s tímto obchodem máte někdo nějakou zkušenost. Jedná se o "okrasne.rostliny.sweb" pí.Pavlákové, Rýmařov.           Předem díky - Lída

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
NeoMedic - (35) - 177.53 (?), 18.3.2011 15:39

Výše zmíněný e-shop je umístněn na hostingu, který poskytuje služby zdarma, což působí velmi neprofesionálně, stejně tak jako celkový design stránek. Což nemusí znamenat že se jedná o podvodné stránky.

Niceméně identifikační číslo organizace je zapsané v systému ARES. Možná bych si jen vyžádal tel. kontakt předím, než bych z tama něco objednal.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Reniii - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (621) - 146.37 (?), 16.7.2013 13:04

Mě dnes přišla objednávka z tohoto e-shopu a vše ok.  Platba byla na dobírku. Rostliny v pořádku, objednávala jsem tady protože mají kapradiny které jinde nemají (dva druhy bohužel neměli crying). A jednu kapradinu jsem dostala zdarma jako bonus (už jí sice na zahradě mám ale je pěkná).

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika