Máte někdo zkušenost s tímto e-shopem?



NeoMedic - (35) - 177.53 (?)
18.3.2011 15:39

Výše zmíněný e-shop je umístněn na hostingu, který poskytuje služby zdarma, což působí velmi neprofesionálně, stejně tak jako celkový design stránek. Což nemusí znamenat že se jedná o podvodné stránky.

Niceméně identifikační číslo organizace je zapsané v systému ARES. Možná bych si jen vyžádal tel. kontakt předím, než bych z tama něco objednal.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

host - 176.18 (?), 24.2.2011 23:33, zobrazeno: 4494x

Dobrý den, už jsem tu psala, že dost často objednávám rostliny i přes internet Už minulý rok jsem objevila mně neznámý e-shop, a tento rok tam mají docela zajímavou nabídku. Proto jsem se chtěla zeptat, jestli s tímto obchodem máte někdo nějakou zkušenost. Jedná se o "okrasne.rostliny.sweb" pí.Pavlákové, Rýmařov.           Předem díky - Lída

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
NeoMedic - (35) - 177.53 (?), 18.3.2011 15:39

Výše zmíněný e-shop je umístněn na hostingu, který poskytuje služby zdarma, což působí velmi neprofesionálně, stejně tak jako celkový design stránek. Což nemusí znamenat že se jedná o podvodné stránky.

Niceméně identifikační číslo organizace je zapsané v systému ARES. Možná bych si jen vyžádal tel. kontakt předím, než bych z tama něco objednal.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Reniii - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (621) - 146.37 (?), 16.7.2013 13:04

Mě dnes přišla objednávka z tohoto e-shopu a vše ok.  Platba byla na dobírku. Rostliny v pořádku, objednávala jsem tady protože mají kapradiny které jinde nemají (dva druhy bohužel neměli crying). A jednu kapradinu jsem dostala zdarma jako bonus (už jí sice na zahradě mám ale je pěkná).

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika