Praha - západ sháním carmen a sunburst



Pavel_CZ - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (254) - 120.64 (?)
16.3.2017 20:12

Starkl ten samy pripad, ale stromek se ujal. Posilaji stromky v krabici, coz se mne libi (narozdil od jinych co bali stromky do pytlu)

Se Zazvorkou mam zkusenosti dobre, stromku jsem tam kupoval minimalne 10 + hromadu malin, ostruzin, zimolezu, boruvek atd.  Zazvorka zacala posilat, zrovna mne neco prislo v utery.

Carmen ma i Fytos, staci zavolat do ktereho zahradnictvi ve vasem okoli dodavaji a poradi. U me (Brnensko) je to zahradnictvi v Kurimi

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
host - 251.98 (?), 16.3.2017 7:57, zobrazeno: 2496x
Nemůžu sehnat nikde tyto 2 odrůdy. Nechci je na podnozi Gisela. Ale klasické velké stromy. Kde se dají sehnat? Třeba Praha, Beroun, Zbraslav apd
Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 251.98 (?), 16.3.2017 8:00
Samozřejmě chci koupit málé stromky.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
galloway pippin - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1408) - 179.2 (?), 16.3.2017 12:10

Na Zázvorce nábízí Carmen, Sunburst na klasické semenné podnoži, takže klasické stromy.Objednat si lze po internetu dnes, nejpozději do 14 dní jsou doma.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 233.239 (?), 16.3.2017 13:58
A máte s nimi zkusennost? Vím, ze je mají i na starkl, ale nikdy jsem to nezkoušela a nevím, co mi přijde. Znáte někdo starkl, či máte s ním zkusennost? V objednávání rostlin přes net jsem opatrná...
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
galloway pippin - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1408) - 179.2 (?), 16.3.2017 14:26

U Starklů 1x, velmi špatná zkušenost.Asi to nebude pravidlem, ale co kdyby.To co mi poslali ze Starkla, to bych nikomu nepřál.Z kosterních větví pouze krátké čapiky, kořeny rovněž ušmiknuté.Nic se neujalo.Reklamaci uznali, poslali náhradu.

Na Zázvorce jsem objednal 2x zatím dobrý.Ceny mají lidové, a pokud stromek není striktně podle přectav vytvarovaný, doma si jej lze ve většině případů převychovat.Hlavní je pravost odrůdy, podnože, zdravotní stav.

Abych pořídil co potřebuju stromky kupuju už pouze přes net.Míra rizika je pro mě přijatelná.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
Pavel_CZ - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (254) - 120.64 (?), 16.3.2017 20:12

Starkl ten samy pripad, ale stromek se ujal. Posilaji stromky v krabici, coz se mne libi (narozdil od jinych co bali stromky do pytlu)

Se Zazvorkou mam zkusenosti dobre, stromku jsem tam kupoval minimalne 10 + hromadu malin, ostruzin, zimolezu, boruvek atd.  Zazvorka zacala posilat, zrovna mne neco prislo v utery.

Carmen ma i Fytos, staci zavolat do ktereho zahradnictvi ve vasem okoli dodavaji a poradi. U me (Brnensko) je to zahradnictvi v Kurimi

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 251.98 (?), 17.3.2017 7:10
Volala jsem do spousty zahradnictvi a řekli nemáme. Nevíme. A když mají tak na gisele. :-(
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Úprava vody magnetickým polem12:13
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?10:37
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika