Grace Star



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4   
                     
P.Z. - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (717) - 148.26 (?) 
13.6.2013 23:28

Nevyriesilo by to natiahnutie siete?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
host - 62.254 (?), 14.6.2013 6:48
Z novejsich odrud skorych tresni unikajici vrtuli me v popisech zaujala svymi vlastnostmi odruda Helga (VSUO Holovousy). Plodna, stredne velke plody, velmi odolna praskani v destich. Zdravi Mittwoch
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 17.194 (?), 14.6.2013 10:56

U nás jsme těch pár plodů Burlatu snědli asi před týdnem (Brněnsko).

Doufal jsem že Grace Star čevům uniká... Tak teď vůbec nevím co koupím.Ale na přemýšlení mám ještě rok :o)

Potom budu "řešit" všechny ovocné stromky.  Díky Zdenek

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 34.41 (?), 14.6.2013 11:46

Pěstuji Burlat a i přes nepřízeň počasí, měl docela dost plodů, ale už je včera špačkové sklidili, proto plánuji strom porazit a zkusím nahradit samosprašnou Lapins nebo docela dobře vypadá Summit, ale ta bohužel není samosprašná. Máte někdo zkušenosti s plodností třešně Lapins?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 58.114 (?), 14.6.2013 14:42

Já bych spolehlivě plodící vzrostlý strom raného Burlatu nekácel a soustředil se na ochranu proti ptactvu třeba pomocí plašiče na ptáky. Nový stromek samosprašné pozdní Lapins doroste do slušné úrodnosti za mnoho let a místo ptactva budete mít v ovoci červíky.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 74.138 (?), 26.6.2013 0:34
Moji Grace Star se nejak nedari. Vzpomnel jsem si na jare pozde a uz jsem ji pak tezko shanel. Nakonec jsem sehnal takoveho ubozacka, pulmetrovy spicacek o sile tuzky. Sel hned zjara do zeme, do svahu, smes substratu, kompostovky a pisku s pridavkem vapence, popela a Cereritu. Obrazila mu sosolka asi 30-ti listu, od jara udelal prirustek tak 3cm. Pokud neprselo, dostaval asi 5 litru vody denne, 2x tydne s Krystalonem start. A dnes mi tak asi 2/3listu shodil. Co jsem delal spatne? Ma sanci to jeste rozchodit? Diky za nazory. Jindra
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 151.215 (?), 26.2.2015 15:04

Dobrý den, přemýslím o koupi Grace Star na podnoži Gizela 5, ale nikde nemůžu najít informace o zdravotním stavu, vzrůstu, plodnosti - mluvím o praktických zkušenostech pěstitelů... Mohl by mi odpovědět někdo, kdo má s touto odrůdou zkušenosti? Předem děkuji. Karel.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika