Grace Star



host - 62.254 (?)
14.6.2013 6:48
Z novejsich odrud skorych tresni unikajici vrtuli me v popisech zaujala svymi vlastnostmi odruda Helga (VSUO Holovousy). Plodna, stredne velke plody, velmi odolna praskani v destich. Zdravi Mittwoch
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4   
                     
P.Z. - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (717) - 148.26 (?), 13.6.2013 23:28

Nevyriesilo by to natiahnutie siete?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 62.254 (?), 14.6.2013 6:48
Z novejsich odrud skorych tresni unikajici vrtuli me v popisech zaujala svymi vlastnostmi odruda Helga (VSUO Holovousy). Plodna, stredne velke plody, velmi odolna praskani v destich. Zdravi Mittwoch
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 17.194 (?), 14.6.2013 10:56

U nás jsme těch pár plodů Burlatu snědli asi před týdnem (Brněnsko).

Doufal jsem že Grace Star čevům uniká... Tak teď vůbec nevím co koupím.Ale na přemýšlení mám ještě rok :o)

Potom budu "řešit" všechny ovocné stromky.  Díky Zdenek

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 34.41 (?), 14.6.2013 11:46

Pěstuji Burlat a i přes nepřízeň počasí, měl docela dost plodů, ale už je včera špačkové sklidili, proto plánuji strom porazit a zkusím nahradit samosprašnou Lapins nebo docela dobře vypadá Summit, ale ta bohužel není samosprašná. Máte někdo zkušenosti s plodností třešně Lapins?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 58.114 (?), 14.6.2013 14:42

Já bych spolehlivě plodící vzrostlý strom raného Burlatu nekácel a soustředil se na ochranu proti ptactvu třeba pomocí plašiče na ptáky. Nový stromek samosprašné pozdní Lapins doroste do slušné úrodnosti za mnoho let a místo ptactva budete mít v ovoci červíky.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 74.138 (?), 26.6.2013 0:34
Moji Grace Star se nejak nedari. Vzpomnel jsem si na jare pozde a uz jsem ji pak tezko shanel. Nakonec jsem sehnal takoveho ubozacka, pulmetrovy spicacek o sile tuzky. Sel hned zjara do zeme, do svahu, smes substratu, kompostovky a pisku s pridavkem vapence, popela a Cereritu. Obrazila mu sosolka asi 30-ti listu, od jara udelal prirustek tak 3cm. Pokud neprselo, dostaval asi 5 litru vody denne, 2x tydne s Krystalonem start. A dnes mi tak asi 2/3listu shodil. Co jsem delal spatne? Ma sanci to jeste rozchodit? Diky za nazory. Jindra
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 151.215 (?), 26.2.2015 15:04

Dobrý den, přemýslím o koupi Grace Star na podnoži Gizela 5, ale nikde nemůžu najít informace o zdravotním stavu, vzrůstu, plodnosti - mluvím o praktických zkušenostech pěstitelů... Mohl by mi odpovědět někdo, kdo má s touto odrůdou zkušenosti? Předem děkuji. Karel.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika