Lipnická švestka



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
   
Wimpi - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2112) - 44.75 (?) 
7.10.2013 14:48

Ačkoli jsem konzervativní člověk a nikdy ze zásady nekupuji zajíce v pytli, když si představím, že budu 2-3 roky čekat, než se někomu, kdo se obětuje a koupí to, urodí první švestka a on zde laskavě podá hlášení o výsledku a pak ještě případně čekat další 2-3 roky, než se něco urodí mně, tak to mi ten vrozený konzervatismus může vlézt na záda. Člověk by se té inzerované radosti taky už nemusel dožít, že. A k čemupak je zesnulému vděk potomků?  Navíc někdo se holt přece musí obětovat a vlézt do první line. Takže pragmatické důvody jasně zvítězily a objednal jsem si 2 kousky. (Člověk dělá v životě mnohdy i větší blbosti cool).

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
      
KUKY - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (4478) - 96.86 (?), 7.10.2013 15:43

Nebude to spíš "pološvestka". Čili sladká, ale bez švestkové chuti a vůně? Zraje podezřele brzy.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 238.154 (?), 7.10.2013 15:45

Wimpi, taky sem hned ráno dva kousky objednal wink místo mám a uvidím, jak se bude odrůdě dařit na Vysočině v 500 m.n.m. A když ne, tak půjde... smiley jen mi nedošel potvrzovací email o objednávce, tak uvidíme, co a jak.  A vzkaz pro ostatní: kdo nechce, ať si neojednává nebo nevěří. Ale nenadávejme hned drazí kolegové, tý žumpy kolem nás už je víc než dost. Honaz z Vysočiny

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Wimpi - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2112) - 44.75 (?), 7.10.2013 15:56

Zdar Honzo, tak budeme dva pokusní králíci za 590,- Kč. Tož, sranda mosí byt i kdyby na chleba nebylo. laugh (PS:  mně přišel potvrzovací E-mail obratem).

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 92.38 (?), 7.10.2013 18:12

Nemám nic proti dobře mířené reklamě. Je-li ale reklama klamavá, (a cosi m i říká...) je to trochu mimo zákon.
   Zkuste si spočítat, kolik procent alkoholu musel mít onen lipnický kvas a jakáže kvasinka by to dokázala.  Nevěřím, že by za 12 let informace o zázračné švestce neprosákla na veřejnost - a s ní i množitelský materiál. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 125.240 (?), 7.10.2013 19:35

Také si myslím, že to ani není možné. Kvasinky by se v takovém prostředí otrávily dřív než by to množství alkoholu stačily vyprodukovat. Klidně to ale risknu, kde se dají objednat? Stačí když budou sladké, odolné proti Šarce, monilioze a budou pravidelně plodit. PaR

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
Mikeš13 - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1994) - 55.129 (?), 7.10.2013 20:45

Informoval bych se spíš v odborných kruzích, i když i tady jsou hráči, kteří kopou za různé týmy.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 96.8 (?), 7.10.2013 20:55

Díky za vaše odpovědi a názory!

V práci to s kamošama řešíme asi už dva týdny! Jak je možny, že se o tym pořádně nic neví! Kamarád to přinesl z časopisu Zahrádkář, ale na netu jsem to našel až včera! Je to nějaky divny!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 96.8 (?), 7.10.2013 21:05

Lipnická švestka - foto


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 96.8 (?), 7.10.2013 21:07

Foto 2


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Úprava vody magnetickým polem12:13
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?10:37
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika