Juna



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
                     
Jiří 1968 - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1422) - 244.121 (?) 
27.7.2019 10:11

Juny se mi tady začínají hromadit, ačkoli jsem si žádnou neobjednal.Vloni to byla Harbella a letos se z Azury vyklubala taky Juna, tohle už nemůže být náhoda, prodejci (v tomhle případě Klivia Rusovce) se snaží za každou cenu zbavit zboží kterého mají nadbytek.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
host - 208.132 (?), 20.2.2020 18:47

Zdeněk.  Já bych se chtěl zeptatjestli by jste mi doporučili pořídit si Juna nebo Hermal na okraji Prahy ui lesa na svahu v jílovitější půdě.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10100) - 70.240 (?), 16.7.2020 16:27

Dozrává i JUNA (Katinka x Zwintschers Early). Na otázku předřečníka bych odpověděl slovem Herman.

Juna
Juna
Juna
Juna
Juna
Juna
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10100) - 70.240 (?), 18.7.2020 16:45

Tahleta JUNA není taky vůbec špatná švestička. Stromek na St.Julien hodně plodí a málo roste, ale časem se kvalita pravděpodobně ještě zvedne. Po nějaké špatné příchuti není ani stopy. Je to taková ranější Katinka, samozřejmě ne tak výrazná. Taková o něco "řidší a vodnatější". 

Juna
Juna
Juna
Juna
Juna
Juna
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10100) - 70.240 (?), 27.7.2023 8:43

Jak jste spokojeni s Jůnou? U mě stále zůstává ve stínu Heřmanu a Ruth G.

Juna
Juna
Juna
Juna
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3   
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika