Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Tak jsem se stal bohužel majitelem těch lipnických švestek v ceně 300kč/ks před třemi lety. Cena byla 15000kč. Mám 48ks s vidinou výnosu / velké cukernatosti.

Těm co uschnou a nebo nemají přírustky tak je to jenom o péči (mravenci, mšice) a vodě, přírustky mám neskutečné, ale dávám mnoho vody. Kmeny neskutečné oproti sousedovi, který sadil stejně.

V roce 2019 druhý rok sklizeň 3 hrsti švestek, vedle cca 90 ks čačanské cca 300kg, stejný rok výsadby.

Rok 2020 dnes 20.4. (ať byl jákykoliv mráz) já ani jeden květ, vedle to kvetlo co minulý rok.

To co psaly už někteří se vyplnilo.

Jeden velký podfuk od pana Chovance, urodu nikdo neslibuje a nezaručí takže není co řešit. :-(Tyto zmetky může prodávat do nekonečna a bude

Rozhodnutí -  jdou všechny ven, dnes skušebně vytrhnuty dva trhem nahoru traktorem, kořeny stejné jako když jsem je kupoval, nu možná to tak je ale varujte se to kupovat i na zkoušku. Vyhozený peníz a život utíká rychle.

Jsem od Mikulova.

Poučil jsem se, ne vše to co je nové je dobré.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika