Odpuzovač hadů



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4   
         
host - 49.39 (?) 
13.6.2011 12:05

Petře, u vás to vypadá taková pohoda a bio! (jen přemýšlím, odkud jste, kde jsem jen viděl takovou věžičku, která se mihla na jednom záběru.)

Josef.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
            
PeterNR - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (306) - 206.136 (?), 13.6.2011 13:13

Pekný deň Vám prajem. Snažíme sa o racionálnu ochranu, takže väčšinou to je fakt bio :-) Pohodu nám znepríjemňujú slizniaci, a monilia laxa. 
Bývam v Nitre, vežička ktorú ste videli je kláštor na Kalvárii.

Peter

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
Josef. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2694) - 161.97 (?), 13.6.2011 20:54

NItra mne opravdu napadla. Loni v létě jsem přes ni projížděl. A co to tam máte za velké haly hned vedle zahrady?

Josef.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
PeterNR - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (306) - 233.214 (?), 13.6.2011 22:08

Nabudúce sa ozvite vopred, pozvem Vás na návštevu :-) Tie haly sú objekty bývalej mazutovej, teraz plynovej kotolne. Naša osada je v takom trojuholníku medzi riekou Nitrou, Selencom, a cestou ktorá nás oddeľuje od spomínanej kotolne. Zelená šípka ukazuje na strechu našej chatky.
Peter

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
konvalinka - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1285) - 143.17 (?), 13.6.2011 22:27

Já Vám závidím, ten krásný,,hmyzí domeček"  Vím, že se mihnul v několika zahrádkářských časopisech a už nejmíň dva roky ho mám taky v plánu (ne, že by u nás neměl hmyz kde bydlet - tam hromada roští, tam hromada cihel, tu kamení... ) Čekala jsem, až se dostaví kompostér, u kterého by měl stát - jenomže stolař, co nám dělal dřevařské, se měsíc po tom, co nám dodělal pergoly před barákem, zabil v autě  A u nás není nikdo takový zručný kutil 


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
PeterNR - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (306) - 233.214 (?), 14.6.2011 20:27

Dobrý podvečer. Hmyzí domček nie je ešte celkom dokončený z dôvodu nedostatku času. Vyrobil som ho hlavne kvôli prilákaniu opeľovačov. Široko-ďaleko nie sú žiadne včelstvá, takže napr. z "fazuľového típí" som mal minulý rok len pár strukov, väčšina kvetov opadla bez opelenia. Vedľajší efekt je radosť detí zo sledovania včielok-samotárok :-) Veľmi poučné je to aj pre mňa, netušil som že ich je tak veľa rôznych druhov.
Ad kompostér: mám dve kopy - na jednu sypem materiál, z druhej beriem kompost :-)

Peter

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 173.144 (?), 22.7.2011 10:29

Dobrý den,

dostala jste prosím nějakou normální odpově´d na Váš dotaz? Tj. zda funguje odpuzovač hadů? 

Mám také problémy s hady na zahradě a chápu, že se je někdo snaží přilákat, ale někdo také odlákat a ještě nemusí být úplně zatracovaný, jako tady v diskuzi.

Poznáte někdo co je toto za hada? hlavu se nám vyfotit nepodařilo, tělo si klidně vyhřívá...

Děkuju Ivana


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 38.80 (?), 19.6.2014 23:05

Plašiče fungují, nevím přesně toho výrobce kterého jste uvedla, ale mi máme i s vibracema i se zvukem a funguje dobře. měli jsme metrové zmije až pod oknama, nic příjemného. Najsem žádnej "fóbik" a taky mi to nedělalo dobře.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 236.181 (?), 16.7.2014 23:38
Aky plašič mate vy? Možete mi napisať značku. Nutne musim nieco zaobstarat, mam 3 male deti a zmiji plnu zahradu... dakujem
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 128.38 (?), 19.5.2015 20:21

Dobrý den, 

když jsem byla malá, tak ochránci zvířat za naším statkem vypustili do "volné přírody" desítky zmijí. To, že rodiče málem trefil šlak je vedlejší, já i bratr máme alergii :)

Otec je několik týdnů sbíral do kýblů a pak odvážel daleko za naše pozemky - do opravdu neobydlené oblasti. Trvalo to a vyžaduje to alespoň jednoho člena domácnosti, který se hadů nebojí, ale zabralo to.

Netvrdím, že teď sem tam nenarazíme na nějakou tu užovku, ale už to není tak, že by se člověk bál pustit na zahradu dítě nebo psa.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika