jak se zbavit krtka



Stránky: 1,  2,  3,  4,  5  >   
host - 165.5 (?) 
6.6.2007 8:54, zobrazeno: 223055x
Mám tradiční dotaz, na který se už tady odpovídalo. Jen by mě zajímalo, jestli se neobjevil nějaký nový postup jak se zbavit krtka. Do pasti se mně stále ne a ne chytit. Na Savo reaguje vytvořením nových chodeb a vesele mně devatsuje nový trávník. Budu vděčný za každý nový tip... Díky
Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 110.59 (?), 6.6.2007 10:41
V prodejně TV Products jsem zakoupila 2 krtkoplaše a zatím tj. cca 1 měsíc je po problemu. Pokud to vydrží až do podzimu, vyhodnotím tento nákup jako nejlepší investici roku. Jar.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 215.1 (?), 6.6.2007 11:21

To jsou asi krtci na dovolené. Krtkoplaš nepomůže, zase se vám tam vrátí.

Jedině si pohlídat, kdy lezou nahoru, dělávají to třikrát denně a pravidelně. Pomalu se s motykou přibližte ke krtinci, nechte ho chvíli kopat, až bude krtinec velký a pak při jeho pohybu nahoru ho vykopněte a druhým pohybem mu tou motykout dejte ránu po hlavě. To je nejrychlejší a trvalý způsob likvidace krtka.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 204.208 (?), 13.6.2007 23:47
Pořiďte si kočku! Krtek se odstěhuje pryč - koček se strašně bojí!
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 172.68 (?), 16.6.2007 23:44
Někde jsem slyšela, že účinné na zbavení se krtka je dát do krtinců ostříhané vlasy. Tak vzhůru do nejbližšího kadeřnictví :)
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 166.94 (?), 22.6.2009 17:01

Zkoušel jsem svoje vlasy, psí srst, pepř, kočka nepomohla, zakopaná sklenice mi nepomohla, voda nepomohla, obsah septiku nepomohl, zaklapávací roura nepomohla... toť můj dvouletý marný boj.  Jeden člověk mi poradil 100% metodu. Zahradu prodat... to jsem nevyslyšel a zkusil kleště. Níže píšu postup, díky němuž mám vyhraný boj. 2 ks za jeden týden.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 117.238 (?), 17.6.2007 19:47

Máte pravdu na 100 %!!!

Krtky jsme měli stále, ale od doby kdy kvůli myším na zahradě jsme pořídili kočku máte už 2 roky klid.Ani v okolí...no prostě paráda. Za tu trochu mléka apod. to opravdu stojí. Ale prý kocouři jsou líní a toulavci, doporučuji kočku, je klid od rejsků co mi ničili krásné malé ovocné stromky - kořeny i od krtka.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311), 17.6.2007 20:59
Rejsci Vám určitě stromky neničili - jsou to hmyzožravci. Spíš hryzci.
S kocourama máte pravdu, kočka je lepší, ale jak řešíte každoroční přísun koťat?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 204.208 (?), 17.6.2007 21:33
Koťata rozdáme a necháme si vždy jen jednu kočku a jednoho kocourka. Ten se sice toulá, ale když se vrátí, tak celou zahradu tak označkuje, že máme jistotu, že žádný vetřelec k nám nepáchne.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311), 17.6.2007 23:04
Rozdávání známým se mi dařilo asi do 7. kotěte. Při průměrné plodnosti 10 koťat/rok jsem byl nucen k jejich likvidaci. Proto jsem po 16 letech života kočky (až poslední 3 roky bez koťat)  zvolil kastrovaného kocoura. Netoulal se, málem ani na zahradu, jeho lovecká kázeň byla tak jen nepatrně lepší než u pravověrného samce.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika