Jak na mravence v domácnosti?



Stránky: 1,  2,  3,  4   
host - 144.30 (?) 
15.6.2010 7:25, zobrazeno: 55035x

Dobrý den,

prosil bych o radu, zda někdo z vás nemá zkušenosti s elektronickým přístrojem na odpuzování mravenců v domácnosti- pokud nějaký takový účinný existuje. Případně, jaký přístroj je nejlepší. Děkuji

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 144.30 (?), 5.7.2010 20:17

Tak mravence už to přestalo bavit,  když se žádná rada neobjevila, tak se z komory raději odstěhovali sami.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
lea. - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (459) - 120.236 (?), 5.7.2010 21:21

A nodtěhovali se jen do jiné místnosti? ty jsi je ničím nepostříkal?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 144.30 (?), 9.7.2010 18:13

Prvně byli v kuchyni, tam jsem jim ti zarazil Biolitem, potom si udělali cestu v rozvodech elektriky(začali vylézat ze zásuvek),tam jsem jim ti také vystříkal, nakonec se objevili v komoře, to bylo ale stěhování kupy věcí(použit znovu Biolit),ale za několik dní se jich tam pár objevilo znovu, ale to už jsem nechal být-kdo by to znovu stěhoval-proto ten dotaz na nějakou elektroniku.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
hajank5 - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (501) - 126.125 (?), 9.7.2010 18:29

Dnes jsme s nimi také bojovali, najednou byli potvory v kuchyni, tak jsem je postříkala, no ale stříkejte si v kuchyni nějakej sajrajt, došla jsem koupit Biotoll-bílý práškový pudr. Manžel to nasypal v místě výskytů a podle zdí... uvidíme jestli se ráčili odstěhovat. Zatím tu žádný není. Pro jistotu jsem dala vedle linky láhev se sirupem, aby si kdyžtak šli pochutnat na něčem sladkém / a utopili se/ Nesnáším je venku, natož doma a v kuchyni.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
micuko - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (712) - 19.201 (?), 10.7.2010 20:37

Hezký večer, na mravence s úspěchem používám domečky, dva ks v balení asi za 70 kč.Položím na zem a víc si toho nevšímám.Mravenci si otrávenou potravu nanosí do hnízda a postupně vymizí.Když jsem to dala poprvé, ze zvědavosti jsem pozorovala co se bude dít.První, druhý den obaleno mravenci a pak den po dni jich bylo míň a míň,až docela zmizeli.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 144.30 (?), 13.7.2010 17:43

A kde se ty domečky dají koupit?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
j.c. - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (142) - 190.236 (?), 13.7.2010 18:42

Na mravence který sem měl před časem v baráku jsem použil v drogerii prodávaný Formitox. Protože ho v podobě ve který se prodává moc nebrali, nasypal, rozdrtil, rozpustil jsem ho v sirupu, slupli to a za pár dní zmizeli všichni.    j.c.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
micuko - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (712) - 19.201 (?), 13.7.2010 19:47

Domečky Effect kupuji v drogerii Teta.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
lea. - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (459) - 120.236 (?), 13.7.2010 22:00

Moje zkušenost je taková: přestěhovali jsme se do starého, neudržovaného bytu, kde v komoře- spíži bylo vše: mravenci a kdejaká havěť. Vše jsme vystěhovali a kompletně vystříkali desinsekčním velmi silným, ale člověku neškodným přípravkem, který se používá k desinsekci letadel (jiné ale budou určitě také účinné. Vtip je v tom, že po vystříkání takové místnosti se tato musí na několik hodin uzavřít a ne hned větrat. Teprve pak je možno nastěhovat zpět očištěné a prohlédnuté potraviny, věci. Ne hned větrat!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika