Příspěvky uživatele - 190.236

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jablkovice, 2.9.2010
Někdo se osopí že míchám hrušky s jabkama ale jistě jste nekdy přidal podíl hrušek do jablek. 1/4 hrušek v moštu je akorát?
Naklonění sekačky, 1.9.2010
Rádo se stalo, nezapomeňte mrknout ještě na hladinu oleje. j.
Jablkovice, 31.8.2010
V principu správně nicméně jsou i jiná řešení pro vyšší kvalitu výsledného produktu. S vyzrálými jablky prvně do moštárny vymoštovat. Do moštu nasypat na 24 hod bentonit pro vyčištění a vyčiření moštu, pak stočit. Vyčištěný mošt zakvasit ušlechtilými... celý příspěvek >
Naklonění sekačky, 30.8.2010
Zůstává Vám tam stále olej, spalovací prostor pří kompresi je velmi malý a přes něj to neprotočíte, ten olej je opravdu potřeba pístem "vyházet". pravděpodobně bude olejem zalit i vzduchový filtr pokud je na straně, na kterou přítelkyně... celý příspěvek >
Naklonění sekačky, 29.8.2010
Příčina bude skutečně olej ve vzduch.filtru, odtud v nadměrném množství ve válci a startovacím lankem to neprotočíte. Vyndejte svíčku, několikrát lankem protočte motor čímž vyházíte olej, svíčku zpět a motor by měl normálně fungovat i když zpočátku... celý příspěvek >
Práce s křovinořezem, 28.8.2010
Seču se strojem St FS 130 motor 4mix volné plochy na plný plyn a mašina si jenom brblá.  Při dosíkání se strunou kolem plotu, stromů aj složitělších místech na 1/4 až 1/2 plynu max abysem ty stromky moc neomlátil. Trávě zmar, letos mi už z toho... celý příspěvek >
Břízy ve stromořadí, 26.8.2010
Na jaře jsem bez nářadí vytáhl ze země z náletu 6 břízek před vyrašením listů, velikost stromků cca do pasu. Přesadili jsme je před zahradu, první 2 měsíce příležitostně vydatně zalili a jdou nám všechny, přírůstky pěkný, lístky velký.
Jakou motorovou pilu do 10 tis.?, 25.8.2010
Se řechtáme nad tím, jak srovnává Lídlpilu s H a S,
Aditiva do mazacích olejů, 8.8.2010
Přidávám do diskuze odkaz na článek, pro jehož přečtení je třeba se obrnit trpělivostí, je to dlouhý čtení. Osobně před všemi aditivy dávám přednost používání kvalitních olejů a dodržení doporučeného dávkování popř doporučených lhút výměny a nikdy... celý příspěvek >
Křovinořez? Stihl fs130?, 5.8.2010
Při první práci s tímto strojem jsem si myslím nebyl schopen ani vypít kafe, stejně jak při první práci s pilou. Časem se to poddalo, ne že by si ruky zvykly, spíš tu mašinu vodím volněji, už ne tak křečovitě a snad i drobné přestávky při tankování... celý příspěvek >
Záhradní set, 4.8.2010
Obdobu tohoto zařízení najdete i v produkci Stihl Kombisystem. Motorová jednotka pro více nástrojů, výbava volitelná.
Jakou barvu pouzit na spodni cast sekacky, 1.8.2010
V diskuzích dříve byl doporučován v naprosté spokojenosti 1x ročně nátěr gumoasfaltem.
Jak to vypadá s úrodou meruněk?, 18.7.2010
Vojkovice nad Svratkou- loni tuna, letos v době květu moniliozní úžeh. Dohromady asi 10 kilo, pěkný a veliký.
Lepší křovinořez - který?, 16.7.2010
Udělám co předpovídal A.W. a dporučím co mám doma. Stihl FS 130 používám třetím rokem na více jak 2t m na svým a dobrovolně sem si nabral i údržbu dalších metrů u rybníka s náletem, bodlákama, rákosím a orobincem. Mašina to zvládá levou zadní i v... celý příspěvek >
Jak na mravence v domácnosti?, 13.7.2010
Na mravence který sem měl před časem v baráku jsem použil v drogerii prodávaný Formitox. Protože ho v podobě ve který se prodává moc nebrali, nasypal, rozdrtil, rozpustil jsem ho v sirupu, slupli to a za pár dní zmizeli všichni.    j.c.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika