Příspěvky uživatele - 144.30

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Čím pohnojit Jiaogulan?, 13.11.2010
Dobrý den, čím by bylo nejlépe pohnojit Jiaogulan? Děkuji.
Jak provádět řez ovocných stromů, 2.10.2010
Dobrý den, zajímalo by mě, zda se dá řezem v určitém ročním období ovlivnit množství nově vyhnaných letorostů na ovoc. stromech.. Řez provádím v časném jaře. Jelikož jsou stromy už odrostlejší a korunu chci udržovat menší, tak prořezávám více, ale... celý příspěvek >
Jak na mravence v domácnosti?, 13.7.2010
A kde se ty domečky dají koupit?
Jak na mravence v domácnosti?, 9.7.2010
Prvně byli v kuchyni, tam jsem jim ti zarazil Biolitem, potom si udělali cestu v rozvodech elektriky(začali vylézat ze zásuvek),tam jsem jim ti také vystříkal, nakonec se objevili v komoře, to bylo ale stěhování kupy věcí(použit znovu Biolit),ale za... celý příspěvek >
Jak na mravence v domácnosti?, 5.7.2010
Tak mravence už to přestalo bavit,  když se žádná rada neobjevila, tak se z komory raději odstěhovali sami.
Dá se folie Junifol použít na dno zahr. jezírka?, 4.7.2010
Dobrý den, na těchto stránkách jsem se dočetl, že jako jedna z možností izolace zahr. jezírka, by se dala použít izolační folie Juta Junifol.Jelikož mám připravenou jámu o hloubce max. 70-80cm, použil bych folii o tlouštce 1 mm.Na internetu jsem... celý příspěvek >
Jak na mravence v domácnosti?, 15.6.2010
Dobrý den, prosil bych o radu, zda někdo z vás nemá zkušenosti s elektronickým přístrojem na odpuzování mravenců v domácnosti- pokud nějaký takový účinný existuje. Případně, jaký přístroj je nejlepší. Děkuji
Fotogalerie zahradních jezírek, 4.6.2010
Dobrý den, tak mě tak nějak napadlo, že by nebylo marné, když si někdo chce vytvořit na zahradě jezírko a je v tomto oboru amatér jako já, kdyby se v této diskusi objevilo i pár fotek těchto jezírek. Člověk si hned lépe udělá obrázek o tom, co by se... celý příspěvek >
Travní porost na dně jezírka, 4.6.2010
Děkuji za rady, určitě si z toho vemu ponaučení
Travní porost na dně jezírka, 31.5.2010
Tak si říkám-položit travní koberec, naset do něj Vámi zminovanou trávu, pokud by původní tráva shnila, tak by vytvořila výživu pro nově nasetou a ta by třeba lépe rostla.
Travní porost na dně jezírka, 30.5.2010
Dobrý den, na zahradě dělám jezírko, asi 5x5metrů, hloubka 0,5- 0,7 metrů.Jelikož máme Zlatého retrívra, který by se pořád čvachtal ve vodě, tak mám obavu, aby mi, až skočí do vody, neprotrhl jezírkovou těsnící folii.Proto bych chtěl na tuto... celý příspěvek >
Použití Jiaogulanu, 25.1.2010
Dobrý den, pěstuji doma tuto rostlinu a zajímalo by mě, jaké s ní má kdo zkušenosti ohledně použití. Zda se dá čaj připravovat nejen z lístků zelených, ale třeba i sušených a příp. i z šlahounků, nebot jsem ji ořezal až u koflíku a vše usušil.V o... celý příspěvek >
Šestihraný řemen pohonu žacího ústrojí, 6.8.2009
Originály jsou předražené, rozměr řemene je 12,7x2910.
Šestihraný řemen pohonu žacího ústrojí, 18.7.2009
Pokud by na tom klínovém řemenu ještě nějaká čísla byla, tak se nikoho neptám. Řemen sháním proto, že jsem zapnul sečení, nože byly trávou od mulčování bloklé a řemen se mi v jednom místě trochu prodřel- na chodu žacího ústrojí je to cítit. Myslím... celý příspěvek >
Šestihraný řemen pohonu žacího ústrojí, 16.7.2009
Ještě bych měl dotaz, zda někdo z Vás nezná rozměry tohoto šestihraného klínového řemene (Partner 200/107 HRB) Děkuji
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika