Hryzec



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
host - 108.41 (?) 
28.11.2015 18:09

Jiz 15 let mam samotu v Nenecku. Nemohl jsem nic pestovat, protoze me hryzci vsehny koreny v zahrade sezrali. Po nekolika letech bezuspesneho zkouseni pasti jsem vyvinul postup jak Hryzce chytit. Jak se u me Hryzec obevi zahrabu past a driv nebo pozdeji je to jeho smrt. Po 7 letech mohu rici : moje past funguje 100 - procentne. Omlouvam se za moji cestinu. Jsem tu uz dlouho.

Škůdce  hryzec
Škůdce hryzec
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
      
host - 78.250 (?), 28.5.2008 19:07

Ahoj,

to snad není možné? odstěhují se, když ucítí černý bez?

Nemůžu tomu uvěřit.

díky za nápad.

Lenka

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 133.116 (?), 19.2.2015 0:58

Když se postavila nová stodola, tak se k vratům prý zasadil bez, myší havěť ho prej nemá ráda, tak docela tomu listu do díry hryzcovi věřím.yes

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 70.99 (?), 16.6.2016 11:30

dobrý den, včera jsem přišla domů, otevřela dveře a přes nos jsem dostala "ránu" smradu, jako kočičí moč... opravdu ostrý "smrádek". po chvilce jsem ale zjistila, že mám v kuchyni na stole natrhán košík květů černého bezu (děti a manžel natrhali) takže pokud listy bezu alespoň trochu "smrdí" po kočkách, což by hryzcům mohlo vadit, tak by stejně mohli fungovat i květy?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 244.215 (?), 11.6.2008 12:37

Pracnou, ale účinnou metodou k hubení hryzců je zakopání 5l zavařovací láhve s trochou vody pod chodbu, kterou se hryzci pohybují a zakrytí prkénkem, aby láhev byla ve tmě.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 217.141 (?), 25.6.2008 19:17

Vyskúšal som metódu so zaváracím pohárom, ale hryzec uzavrel chodbu tesne pred pohárom a "pascu" obišiel. Kde som urobil chybu? K čomu je dobrá tá voda?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 51.242 (?), 30.6.2008 22:22

Likvidoval mi vše. Podvrtal a podhryzal vzrostlou broskvoň. Šok jsem utrpěla, když se mi podvrtal do skleníku a žral sazenice okurek jednu po druhé. Bylo to, jako když jsou ustřiženy nůžkami. Vyzkoušela jsem vytopit vodou, do každého "živého" otvoru jsem vnadila jed na myši /růžové granule/, vylévala jsem díry zkvašeným slepičákem. Vyhlásila jsem heslo: kdo z koho!!!  Zahrádka byla prošpikovaná dírami každý den jinde a nové. Pak jsem vzala prastarý tělový deodorant - sprej šílené vůně- a 3x denně obešla skleník a zahrádku, každou díru důkladně nasprejovala, díru motyčkou zahrabala, utěsnila a ušlapala. Po týdnu se nové nory a díry již neobjevovaly, všechny jsou mrtvé a ucpané a ten parchant /promiňte/ se skutečně vystěhoval neznámo kam. Sousedi nic neříkají. A tak doufám, že ho ten nesnesitelný puch skutečně vystrnadil.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 160.14 (?), 7.7.2008 22:16

Máme na zahradě Indické běžce od loňslého léta, viděla jsem je v Německu, řešili s nimi problém se slimáky. I my jsme léta měli problém se slimáky, pořídili jsme si Běžce a výhodou je, že Běžci neustále   / ráno a večer/ brouzdají po zahradě a načechrávají co se načechrat dá /nehrabou/,přitom nedělají škodu.Tato vlastnost je neslučitelná s krtky a s hryzci, ti milují klid.  Letos po dlouhé době nemáme krtiny na zahradě, ani hryzce ve skleníku.   JN

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 31.69 (?), 29.7.2008 12:50

Dobrý den, mám jenom dotaz co jsou to ti Běžci. Dík za radu Zdenka

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 75.152 (?), 29.7.2008 14:33

http://www.chovprochazka.estranky.cz/stranka/kachny-indicti-bezci

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?8:04
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika