Hryzec



host - 128.19 (?)
29.6.2014 14:42

Gel je k ničemu, vždy ho podhrabou a jdou jinudy, absolutně bez účinku.Nic na ně neplatí.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
               
host - 133.116 (?), 25.1.2015 0:54

stačí trošku do díry ze sáčku a kolem kmínku.  Ale já to nasypal do každé díry na zahradě. Měl jsem dva sáčky. Ber to jako zkoušku. Uvidím na jaře, jestli to stromky přežijou. Když jedu na zahradu, tak k stromkům zase nasypu, preventívně.yes

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 133.116 (?), 16.3.2015 22:41

Píšu to i na,,hrabošovi,,.  Hryzec zmizel z celé zahrady, třešínky jsou v pořádku, pálivá paprika a čili paprika je vyhnala!!! Čestný pionýrský na holej pupek!!! yeslaugh

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 64.132 (?), 4.8.2006 9:40

Dobrý den,

žít v míru s hryzci se nedá. Afrikán, naftalín, ořechové lístí, vykuřovací patrony, násady z Hornbachu, tím vším jsme si také prošli.

Cca za 490,- Kč dostanete v Globusu plašidlo, které celkem zabírá, rozhodně ne na plochu, která je inzerována, ale zhruba o třetinu menší. Na zahradě mám plašidla 2 a osvědčila se - zatím (než si roztomilý hlodavec zvykne).

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Groh - (17), 24.10.2006 11:04
Na hryzce platí REVIRA www.biofer.cz. Pokud jde o pana doktora Pelešku, odmítl se o mé informaci diskutovat. Jinak ví vše.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 16.41 (?), 20.4.2007 11:38
Mohu přispět svou osvědčenou metodou na hryzce, a sice na jaře natrhat listy černého bezu (bezinek) a nastrkat je do děr, které způsobují hryzci. Listy černého bezu jim nevoní, proto se hryzci odstěhují. Mám vyzkoušeno, doporučuji.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 111.206 (?), 23.3.2008 0:06

Chystám se na ně vyzkoušet jed v gelové formě. Viděl jsem ho v prodeji asi za 200,- název teď nevím, ale bude k dostání leckde, veliká tuba. Gel se dá do chodbičky, potvora se pravděpodobně umaže, nejspíš olíže, snad i chcípne. Vidím to jako šanci pro podhrabanou broskev, kterou každý rok zachraňuji prody vody, kterými bořím chodby a snažím se potvory utopit.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 44.124 (?), 23.3.2008 7:57

Ano toto je jediný prostředek který funguje. Tímto gelem jsem hryzce zcela zlikvidoval. Chce to ale trpělivost, jakmile se objeví nora, okamžitě aplikovat gel. Je to záležitost na jeden rok, ale úspěch se stoprocentně dostaví. Nebude Vám určitě jedna tuba stačit. Dále je velice důležité přesvědčit sousedy aby se připojili.

           Milan Boštička

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 254.162 (?), 25.6.2008 20:21

Gel už zkoušíme 14 dnů, zatím se nora pěkně stále prodlužuje. Jinak všechny osvědčené recepty jsme asi vyzkoušeli - bez většího úspěchu. Zdá se, že nejvíce pomáhají zvonečky - vršek z Pet láhve na třech místech proděravět a do otvorů navázat špagátkem tři děravá zavařovací víčka, nasadit na kovovou tyčku. Při větru budí i sousedy - hryzci se z místa stáhnou jinam, na celou zahradu to ale nejde. Jinak plašiče na baterky, černý bez, patrony, různé jedy - snad omezí, ale nevyženou. Prostě zde byli dříve.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
Svarc - (49) - 56.32 (?), 29.7.2008 13:14

Dobrý den.Tak gel zkouším taky a už jsem koupil další tubu.Zatím to vypadá že to mají jako doplněk stravy... Žerou mě kořínky u jabloní a když vidím jak stromek ztrácí listy tak stromek rukou vezmu a klidně ho vytáhnu ze země bez kořenů... Tak jsem zvědavý za jak dlouho ten gel bude fungovat.Jinak už jsem zkoušel taky ledacos a na všechno si zvykli.Černý M.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 128.19 (?), 29.6.2014 14:42

Gel je k ničemu, vždy ho podhrabou a jdou jinudy, absolutně bez účinku.Nic na ně neplatí.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika