Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zdravím všechny příznivce mrtvých krtků a hrabošů.Ten kdo dá ranec za pozemek a dům nemá zájem o krtince jako ti, kteří pozemek zdědí a je jim jedno počem na zahradě šlapou. Čtyři roky čtu vaše rady a postupně jsem vyzkoušel vše a bez výsledku. Pouze dvě rady jsem nevyzkoušel. Pořídit si psa nebo kočku. Protože místo plotu mám 280 thují tak připadala v úvaku pouze kočka. Tak jsem zabi jednou ranou dvě mouchy. Dostal jsem koťátko obyčejné domácí kočky, která nepotřebuje vybudovat plot. Děti měly ohromnou radost a já jsem během 3 měsíců nemusel zašlapávat od hrabošů díry a krty nemám po čtyřech letech taky. To co jsem investoval do elektronických plašičů, jedů, dymovnic a jinách přípravků zato bych měl konzervy a granule na dvěstě let pro našeho nového člena rodiny, který je večer velice zaneprázdněn lovem mých úhlavních nepřátel. Pozor zkušení lidé říkají, že pouze kočka je lovec ne kocour. Kocour je záletník a kašle na naše nepřátele. Doporučuje se kočka asi v devíti měsících vykastrovat, ještě více přilne k rodině a věnuje se lovu a né randění s kocoury  P.S. Teprve teď si vychutnávám krásy zahrady

Pavel

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika