Kdy pořídit skleník?



host - 41.206 (?)
5.6.2017 3:43
Skleník 2x3 vyšel na 8000,-+okno+základna=cca 11000kč.Nic neobvyklého.Polykarbonát nepoznáte na pohled zda je nebo není kvalitní, je to jako s plastovými okny- ty z recyklátu vydrží cca 15let, ty z plastové prvovýroby 60let.Stejně nepoznáte ocel na pohled zda je konstrukční, automatová,legovaná nebo jaká vůbec ve skutečnosti je.Proto je lepší kupovat u výrobce, který může doložit původ všech podstatných materiálů, nežijme v mylné představě, že je vše stejně kvalitní.Ano, mám na něčem použit polykarbonát o síle 4mm zakoupený u Vysokého Mýta, což budete znát, ten je nerozbitný, vydržel přívaly sněhu a na pohled nestárne, ale přesně na montovaných sklenících už vím, že toto platit nemusí.Chybí Vám info z druhého břehu, proto,a nejen pro Vás jsem je doplnil.Howg
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
                     
host - 41.206 (?), 4.6.2017 23:30
Udělal jste dobře, a cena?Počátky montovaných skleníků byly otřesné, polykarbonáty žloutly a zkřehly až se rozsejpaly nebo na slunci měkly-strašný.Navíc bývaly velké rozestupy na pole, tak potom desky vypadávaly, buďte rád, že s tím nemáte zkušenosti a konečně víme co obhajujete, tak to doporučte dál, a buďte rád, že Vám funguje jak má, ono to na pohled nepoznáte, až v praxi u těchto cácorek, kde m2 vyjde okolo 1000-1500kč.Bytelnější vyjde na cca2500-3000kč, proto u těch levnější musí být kupec obezřetnější.Nelamte si s tím hlavu, Vy už ho doma máte a tazatel se stejně nezapojuje, tak je toto vlákno pasé.Ale je dobře, že se poukázalo na neduhy na trhu.Příště je lepší konkretizovat dotaz na případný model, značku nebo výrobce.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 41.206 (?), 5.6.2017 3:43
Skleník 2x3 vyšel na 8000,-+okno+základna=cca 11000kč.Nic neobvyklého.Polykarbonát nepoznáte na pohled zda je nebo není kvalitní, je to jako s plastovými okny- ty z recyklátu vydrží cca 15let, ty z plastové prvovýroby 60let.Stejně nepoznáte ocel na pohled zda je konstrukční, automatová,legovaná nebo jaká vůbec ve skutečnosti je.Proto je lepší kupovat u výrobce, který může doložit původ všech podstatných materiálů, nežijme v mylné představě, že je vše stejně kvalitní.Ano, mám na něčem použit polykarbonát o síle 4mm zakoupený u Vysokého Mýta, což budete znát, ten je nerozbitný, vydržel přívaly sněhu a na pohled nestárne, ale přesně na montovaných sklenících už vím, že toto platit nemusí.Chybí Vám info z druhého břehu, proto,a nejen pro Vás jsem je doplnil.Howg
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika