Ako spraviť skleník z PE fľiaš?



host - 175.130 (?)
17.2.2013 19:44

Dobrý večer. Ha, ha,ha to je fak šílenost, ale ta malá kaménka v levém ronu není špatná. Zdeněk 

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5   
            
Mr Bigggg - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3245) - 5.149 (?), 17.2.2013 12:13

Skleník z PET lahví to sice nebude, ale ve druhé polovině března budu testovat (měřit teploty) na něčem, co bude vypadat jako zařízení na obrázku. Mělo by to mít tyto parametry: Vnitřní postor (pro jednu sazenici rajčete) válec o průměr 25 cm a výšce 70 cm. Vnější plášť buď polyetylenová folie, dvojitá folie bublinková nebo netkaná textilie (na obrázku). Ještě k obrázku: Pochopitelně jsem použil jen PET lahve bez vody, jen v horní vrstvě jsem dal 6 plných zelených lahví Mattoni kyselk (jiné prázdné lahve jsem už doma neměl).

                    Mr Big

Kozy coat cs
Kozy coat cs
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
Mr Bigggg - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3245) - 5.149 (?), 7.3.2013 7:49

Tak jsem to včera nainstaloval na lodžii (jihozápad) a začal jsem měřit teploty.

           Mr Big

Věž z PET lahví
Věž z PET lahví
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
Mr Bigggg - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3245) - 5.149 (?), 16.4.2013 18:11

Celý březen a počátek měsíce dubna byl chladný a zejména nesvítilo slunce, takže jsem naměřil kulo ferdo. Dnes jsem se k tomuto projektu vrátil, vysadil jsem jedno Stupické a doufám, že něco naměřím, a že nebude zase stále teplo, nějaký ten mrazík by mně pomohl.

                Mr Big


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 175.130 (?), 17.2.2013 19:44

Dobrý večer. Ha, ha,ha to je fak šílenost, ale ta malá kaménka v levém ronu není špatná. Zdeněk 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Mr Bigggg - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3245) - 5.149 (?), 17.2.2013 20:28

Nevím o jakých kamínkách mluvíte. Zařízení je postaveno na šicím stroji jen kvůli fotografování a ta kamínka v levém rohu je radiátor (termostatický ventil), který vyhřívá náš obývací pokoj.

      Mr Big

             

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 175.130 (?), 18.2.2013 20:26

Dobrý večer. Můj příspěvek patří k fotce, která zobrazuje něco jako skleník z použitých auto skel.  Můj text se nezobrazil tam kam jsem chtěl. Zdeněk 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3,  4,  5   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika