Starkl - originalita ruzi?



host - 227.35 (?)
22.10.2011 8:31

Potvrdzujem, všetky ruže od Starkla, ktoré som vlani zasadila, bolo ich 1O sa ujali a kvitli, všetky odrody boli tie, ktoré som objednala.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

honey - (43) - 218.253 (?), 5.9.2009 13:43, zobrazeno: 15333x

Rada bych se zeptala, jestli vite neco vic o originalite ruzi od Starkla. Napriklad nabizi za uzasnou cenu 89,-Kc France Libre, kterou ma patentovanou Delbard. Pri lehkem povedomi o cene za ocko licensovane ruze se mi zda cena nabizena Starklem nerealna. Stejne tak me zajima, jestli ruze Eden Rose, kterou Starkl nabizi je shodna s Meillandovou Eden Rose 85??

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Eva Kaš - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (124) - 167.6 (?), 5.9.2009 16:05

Starkla jsme tu už probírali, psala tu o něm i paní Lili.Někdo má zkušenosti dobré, někdo špatné.Loňská objednávka u Starkla mi nepřišla i když jsem ji urgovala po netu, vždy mi přišlo, že mě evidují. Eden Rose jsem koupila v H v Ostravě, byla přímo od Meillanda.Někde byly i fotky od Starkla a Pelcových, ale za boha si nemůžu vzpomenout kde. Našla jsem jen: jakéje, prosím,jméno této anglické růže.Mějte se Eva

Eden Rose
Eden Rose
Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
kaja.so - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (58) - 230.129 (?), 5.9.2009 16:39

ahoj.- Pelcovi a Starkl mají Eden líp vybarvený, je více růžový střed -ale v H. je taky hezký, má velký květ     Kaja

Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
new dawn - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (309) - 176.18 (?), 5.9.2009 17:19

France Libre od Starkla :

Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
honey - (43) - 218.253 (?), 6.9.2009 7:49

no a o to mi prave tak trochu jde... jak poznat, kdo prodava opravdovy Eden Rose 85 a kdo trochu jinou ruzi, ktera je ji podobna. Nebo jak ty rozdily vznikly?

Nezpochybnuji, ze Eden Rose od Starkla na obrazku vypada take prekrasne. Stejne jako France Libre, kterou sem dala "new dawn".

Mam prave spatnou zkusenost s ruzi Nostalgie, koupenou v malem zahradnictvi za 70Kc...Skutecne Nostalgii bohuzel prilis neodpovida.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 7.86 (?), 25.9.2009 16:39

Zdravím, France Libre od Starkla mám, je opravdu nádherná, ohnivě oranžová, při odkvětu oranžovo-červená. Je to už starší růže a jelikož si f. Starkl v Čechách růže pěstuje sama, tak je i nižší cena. V.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
jalav - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (69) - 198.172 (?), 11.10.2009 12:31

Zdravím.Jsem silně zapálený růžař.Pokud koupíte na netu růže, třeba od Starkla, nebo od jinud, je to na solidnosti prodejce jakou pošle odrůdu.To poznáte až vykvete.Loni jsem váhal nad nabídkou Starkla a nakonec koupil 10 růží.Všechny nádherně rostou a silně kvetou.Pouze Galahad je nemastná, neslaná.Až včera jsem uřízl první květ.Je nádherný.Ale asi ji přesadím.Snad lépe poroste.

Zvláštní znamení
Zvláštní znamení
Whisky
Whisky
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 227.35 (?), 22.10.2011 8:31

Potvrdzujem, všetky ruže od Starkla, ktoré som vlani zasadila, bolo ich 1O sa ujali a kvitli, všetky odrody boli tie, ktoré som objednala.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika