Příspěvky uživatele - honey

Špatné listy růže, 4.10.2009
Nejsou tam zpocatku cerne flicky, ktere jsou jakoby vysusene az nakonec napadena cast listu vypadne? Mam to na Queen of Sweden take... tesne vedle mam jine ruze a u nich to na listech neni.
Netrpelivost ruze neprinasi, 16.9.2009
Zdravim Evo, to by me zajimalo, jak je to s temi jirinkami. Vlastne jsem si letos vsimla, ze je vidim na zahradach uz uprostred leta... z destvi si vybavuju, ze jsem je mela spis za kytky pozdniho leta az podzimu. Je ta jejich doba kveteni dana pouze... celý příspěvek >
Netrpelivost ruze neprinasi, 16.9.2009
Ty lilie v kombinaci s trapatkou a jirinami je naprosto uzasna... Jak to ale delate? Lilie mi kvetly nekdy uprostred leta... az o neco pozdeji echinacea a jiriny teprve ted.. :-) Jinak - na Lukon Bulbs nemam katalog... ale pry jsou podobni jako... celý příspěvek >
Netrpelivost ruze neprinasi, 16.9.2009 Obsahuje fotku
...tak jsem si asi pred dvema tydny objednala z Francie od Delbarda nadherne tulipany... A ejhle, konecne se objevila podzimni nabidka Lukon-glads a presne tyhle tulipany nabizi jako letosni novinku take :-) Holt, svetu tulipanu vladne Holandsko, co... celý příspěvek >
Anglické růže - možno pěstovat i v Jeseníkách, 15.9.2009
On je pravý růžař, ne prostý obchodník. Stojí za to, udělat si na odběr růží u něj čas. Růže od něj mám naprosto fantastické, zatímco ty zaslané přímo z Anglie jsou proti nim chcípáčci. Alespon tedy letos - jejich první rok. Doufám, že se další roky... celý příspěvek >
Prolifera, 12.9.2009
Dekuji za dalsi zajimave zkusenosti a dobre rady. 10 metrovou sipkovou ruzi jsem asi nevidela... nejvetsi ruzi jsem videla kousek za vchodem do Pruhonickeho parku - giganticky ker (nebo nekolik?]  pteracanthy. Predstavuju si tu zahradu jak... celý příspěvek >
Prolifera, 10.9.2009
Dekuju za patrani po proliferovani. Mozna by by bylo zajimave - udelat v ramci rozaria nejaky zahon, na ktery bych soustredovala ruze s proliferovanim tak jak by se je darilo shanet. K zivemu plotu: souhlasim s vami a sama jsem do teto doby byla... celý příspěvek >
Prolifera, 9.9.2009
Dekuji za zkusenost. Prave jsem se chystala ptat, jestli se to deje na takto "postizene" ruzi pravidelne nebo jsou to nahodne vyskyty atd.. Proto mam rada diskuze na forech, ze kazdy prida vlastni zkusenost nebo informaci a tak se dohromady... celý příspěvek >
Prolifera, 9.9.2009
Dekuji za tip. Prolifera de Redoute ma v nabidce pan Sip. Hlavne, ze jsem s nim pred dvema tydny stravila dve hodiny na poli... na tohle jsem se zeptat zapomnela. Jenze on toho vi o ruzich tolik, ze by nam na vsechno nestacilo ani nekolik dni.
Prolifera, 7.9.2009
Vite, ono je dodrzovani zakonu a dodrzovani zakonu. Ja se ridim heslem, ze kde je vule, je i cesta. Bohuzel jsem byla svedkem nescetnekrat toho, ze urednik jednal z pozice moci - podle toho jak se vyspal. Zakony jsou u nas casto nedokonale a mnoho... celý příspěvek >
Prolifera, 7.9.2009
Ja jsem v tomhle trochu anarchista a stanovisko stavebniho uradu me moc nezajima. Bydlim na samote, tedy bez kontextu na okolni zastavbu, tak si muzu oplotit pozemek za domem vedeny jako zahradu jak chci - muj nazor. Ja vim, zni to arogantne, ale... celý příspěvek >
Co je to za ruze?, 6.9.2009
ano, v destivych obdobich bez dostatku slunicka ji mam taky pobledlou, malo probarvene okraje, kterebyly jinak v srpnu jako tresne.
Starkl - originalita ruzi?, 6.9.2009
no a o to mi prave tak trochu jde... jak poznat, kdo prodava opravdovy Eden Rose 85 a kdo trochu jinou ruzi, ktera je ji podobna. Nebo jak ty rozdily vznikly? Nezpochybnuji, ze Eden Rose od Starkla na obrazku vypada take prekrasne. Stejne jako... celý příspěvek >
Prolifera, 6.9.2009
Děkuju, že mě podporujete... právě trpím pár dní depresí kvůli plotu. Jak jsem již někde psala, ležíme uprostřed polí, kde panuje velmi silný vítr. Samotný vítr snad růžím až tak nevadí, ale vadí mi kvůli zaplevelování pozemku z okolních polí, kde v... celý příspěvek >
Starkl - originalita ruzi?, 5.9.2009
Rada bych se zeptala, jestli vite neco vic o originalite ruzi od Starkla. Napriklad nabizi za uzasnou cenu 89,-Kc France Libre, kterou ma patentovanou Delbard. Pri lehkem povedomi o cene za ocko licensovane ruze se mi zda cena nabizena Starklem... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika