Příspěvky uživatele - Eva Kaš

Mnozeni lilie belostne (lilium candidum) ze semen, 8.2.2011
Dobrý den, Dobrý den, podrobné návody jsou na stránkách martagon. Některé semena lilii potřebují období chladu, jestli mezi ně patří i candidum nevím.Semena by chtělo namočit do teplé vody na 24 hod, možná déle(přidat peroxid vodíku, nebo... celý příspěvek >
Sázení růží, 5.2.2011
Na Helpmefind je i Orange Dawn.
Kdy postřik proti kadeřavosti?, 25.1.2011
V zahradkáři je uvedena May Flower, Amsdenova, Sunhaven, Delbard.
Štepenie egreša v predjarí, 17.1.2011
Děkuji, provedu
Právě kvete, 28.8.2010 Obsahuje fotku
Hezké, venku nic moc, tak aspoň tady.
Koré nebo Aloha?, 22.8.2010
Mám Kore od letošního jara. Jestli je dostatečně mrazuodolná nevím,  zatím má půl m a kvete a pěkně voní
Pochlubte se svojí zahrádkou, 5.8.2010
Máte to opravdu krásné.
Zázraky v zahradě, 2.7.2010 Obsahuje fotku
Nádherné fotky, martináče taky nemáme . Dlouhozobka- motýlí kolibřík tu taky zalétá, tohle vyfotit neumím :-(. Z ptáku nám nad hlavou přelétají čápi a před 2 lety tu byl i čáp černý. To jsem zírala, měl by se lidí stranit a on si hověl večer v... celý příspěvek >
Lilie v kvetinaci, 27.6.2010 Obsahuje fotku
Dělám to taky jako močurinec, místo rašeliny lze použít kokos.vlákno.
Prosim o nazev teto lecive ruze je moc stara, 25.6.2010
Asi je to Alba, ale nevím.
Historicke ruze, 25.6.2010
Je to na krasneruze, kontejnerované má i Dresla, jinak nevím. Já nakupuji u p.Šípa a letos něco objednám i od Dresly.
Historicke ruze, 25.6.2010 Obsahuje fotku
Viděla jsem nějaké růže u Poláku na Floře Olomouc. Velký výběr má p.Šíp ve Skaličanech, dále Dresla na krasnychruzich, má teď v neděli den otevřených dveří. No a něco májí i Pelcovi v Sobotce. Jinak si tady pročtěte příspěvky, je to sice zdlouhavé,... celý příspěvek >
Zázraky v zahradě, 21.6.2010 Obsahuje fotku
Nepříjemný zážitek.
Růže II, 21.6.2010 Obsahuje fotku
Tak už to kvete.
Pnoucí růže velkokvětá červená, 21.6.2010 Obsahuje fotku
Tak Sympathie už kvete, jen to deštivé, chladné počasí je děs, ale jí moc nevadí, ale ten plot bude obrůstat dlouho.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika