Simonit&Sirch zkušenosti, rady, návody



host - 25.23 (?)
21.3.2020 22:58
Ahoj mate to pekne, chystam sa tohto roku na nieco podobne, zatial stolove odrody, kolko mate od seba sadenice? Ja chcem davat 80cm az meter dakujem
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4   
                     
samot - (34) - 85.220 (?), 3.2.2020 20:46

Zdravím všechny po delší odmlce jsem zpět.Jelikož se blíží doba na stříhání keřů tak si jdu pro radu co a jak co bude pro mne ideální.Kromě Vanessi u, které jsem si jistý kde bude budoucí hlava tak u ostatních si už zas tak jistý nejsem.Udělal jsem fotky s popisky tak snad to bude bude jasné jak to myslím popř.můžete klást doplňující otázky na které se pokusím odpovědět.Budu rád za každou radu.





Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 40.100 (?), 4.3.2020 18:36

Ahoj, pekné vededenie drátov. Aké mierky si zvolil na vzdialenosti drátov?

Ja by som kontajnerove nekontajnerove, astlinky pri sadení zastrihla na dve očká. Prídu mi tie prúty dosť tenké. aký priemer majú tie roxory? Asi by som všetko, čo je tenšie ako centimeter zapestovala od zaciatku. Najlepšie mi príde vyrastená Vanessa. Ostatné by išli šmyk na dve ocká k zemi. Je to len moj názor.

Ja idem teraz strihať prastarý samorodák vinohrad. Zatial sme ho oslobodili od náletov. a teším sa na tie improvizácie z pokrútených starých kmeňov. Budeme dávať tyčky aj drôty, lebo staré už vôbec nič nedrží.  

Inak tiež mám najvätší problém niečo ostrihať vo vlastnej záhrade, ale učím sa, a po Pavlových videách som plná odhodlania. Bude to zábava, nielen teoreticky z videí, ale aj nažiovo si niečo vyskúšať. Už sa teší,

Gabika 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
samot - (34) - 85.220 (?), 6.3.2020 19:26

Ahoj tak dráty mám vodící cca 75 cm od země a pak dvodrátí po 40 cm.Tak nejslabší je je Katalonia ostatní odrůdy jsou ok roxor je tuším 10mm.Určitě nic nepůjde na dvě očka jestli něco půjde tak to půjde právě Katalonia ale uvidím jak se projevý mám už vše ostříháno a uvidím jak se bude letos vše vyvíjet nechám to osudu.Přinejhorším příští rok Katalonia půjde ven a nahradím odrůdou, která se mi bude nejvíce líbit.Jináč ti doporučím nové vinařské forum oreve.cz myslím že většina lidí které zajímá réva tak se přesunuli právě tam.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 25.23 (?), 21.3.2020 22:58
Ahoj mate to pekne, chystam sa tohto roku na nieco podobne, zatial stolove odrody, kolko mate od seba sadenice? Ja chcem davat 80cm az meter dakujem
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
samot - (34) - 90.220 (?), 3.4.2020 19:42

Jako první co jsem sázel tak mám cca 120cm od sebe teď budu zakládat další řádek a tam už mám rozestup cca 140cm

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
miskolid - (1) - 25.23 (?), 4.5.2020 22:36
Zdravim tak mam vysadene 10 kuskov kontajnerovych sadenic, vzdialenost od seba som dal nakoniec 150cm
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
samot - (34) - 90.220 (?), 5.5.2020 19:37

Udělal jste dobře čím více místa tím lépe bude to více provzdušněné.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 64.14 (?), 21.6.2020 16:52

Pěkný den všem. V reakci pod jedním z Pavlových videí je i žádost o video k řezu kordonů na pergole. I toto Simonit zpracoval, no knihu v italštině za 40 euro kvůli tomu kupovat a hlavně luštit nebudu. Kdyby sem ale k tomu někdo něco dal, budu moc vděčný. Samozřejmě asi i na střeše pergoly lze aplikovat klasický řez na dlouhý tažeň. Děkuji.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika