Příspěvky uživatele - samot

První rok vinné révy, 26.5.2020
Za mne určitě odstranit a letos zapěstovat pěkný kmínek.První strapec na ochutnání bych asi viděl až příští sezonu ale pouze jeden.První normální sklizeň bych viděl až v třetí sezoně.
Simonit&Sirch zkušenosti, rady, návody, 5.5.2020
Udělal jste dobře čím více místa tím lépe bude to více provzdušněné.
Simonit&Sirch zkušenosti, rady, návody, 3.4.2020
Jako první co jsem sázel tak mám cca 120cm od sebe teď budu zakládat další řádek a tam už mám rozestup cca 140cm
Simonit&Sirch zkušenosti, rady, návody, 6.3.2020
Ahoj tak dráty mám vodící cca 75 cm od země a pak dvodrátí po 40 cm.Tak nejslabší je je Katalonia ostatní odrůdy jsou ok roxor je tuším 10mm.Určitě nic nepůjde na dvě očka jestli něco půjde tak to půjde právě Katalonia ale uvidím jak se projevý mám... celý příspěvek >
Simonit&Sirch zkušenosti, rady, návody, 3.2.2020 Obsahuje fotku
Zdravím všechny po delší odmlce jsem zpět.Jelikož se blíží doba na stříhání keřů tak si jdu pro radu co a jak co bude pro mne ideální.Kromě Vanessi u, které jsem si jistý kde bude budoucí hlava tak u ostatních si už zas tak jistý nejsem.Udělal jsem... celý příspěvek >
Simonit&Sirch zkušenosti, rady, návody, 6.10.2019
Tak nevím kolik bude vína to nechám osudu třeba skončím u burčáku ale určitě zkusím taky udělat víno dokud to nezkusím tak nedám pokoj a je mi jedno jestli to bude 5,10,15l
Simonit&Sirch zkušenosti, rady, návody, 28.9.2019
Nevím třeba na 5l vína pro radost?
Simonit&Sirch zkušenosti, rady, návody, 25.9.2019 Obsahuje fotku
Tak započalo plánované rozšíření mikro vinice odrůdu konzultuji s panem Kotrlem ale bohužel vyřadil z nabídky moštové odrůdy tak snad něco vyberem.Původně jsem chtěl Solaris ale byl mi navrhnut lepší tip a to na odrůdu Dubljanskij která je taky... celý příspěvek >
Simonit&Sirch zkušenosti, rady, návody, 25.9.2019
Zdravím pana Pavla a jsem rád, že k nám zavítal na toto forum a píše zde své poznatky s metodou střihu S&S.
Simonit&Sirch zkušenosti, rady, návody, 12.9.2019
Ty videa určitě hodně lidem pomůžou a ne jenom videa ale příspěvky v tomto vlákně proto jsem ho založil.Videí od Pavla bude určitě více dotazy můžete vkládat pod videa nebo náměty na videa a třeba něco natočí tak jako pro mne ohledně výšky... celý příspěvek >
Simonit&Sirch zkušenosti, rady, návody, 1.9.2019
Je mi jasný že nedozrají ale udělalo mi to radost.Dle rady strapce odstraním.Honza se nám pěkně rozjel díky za obrázky i s popisem.Já věděl že se to tu rozjede
Simonit&Sirch zkušenosti, rady, návody, 31.8.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den tak konečně se to tu trošku rozjelo.Honzo děkuji za radu to co píšete má logiku a s největší pravděpodobností na jaře budu postupovat podle Vašeho návodu.Včera jsem tedy zakrátil keře na 2,5m a jeden na 2m protože byl menší.V týdnu jsem... celý příspěvek >
Simonit&Sirch zkušenosti, rady, návody, 30.8.2019 Obsahuje fotku
Nevidím zde žádnou reakci od Pavla tak to je asi mířeno na mně.Samozřejmě máte pravdu ale metoda Simonit&Sirch je vylepšený střih Guyotův.Kdyby to bylo to samé tak proč by si ti dva pánové dávali tu práci a vymýšleli něco co už tu je.Mrkni YT na... celý příspěvek >
Simonit&Sirch zkušenosti, rady, návody, 29.8.2019 Obsahuje fotku
Tak ještě sem vložím plán na jaro 2020.Nechám pouze tři očka aby to dokázal keř utáhnout a nechám růst jako v prvním roce 2019 pouze stím rozdílem, že budu keř trochu krotit v růstu tím že nechám více zálistků jestli to tedy bude správně jestli ne... celý příspěvek >
Simonit&Sirch zkušenosti, rady, návody, 29.8.2019 Obsahuje fotku
Dle rady zítra zastřihnu a pro letošek je asi hotovo aspoň mně nic nenapadá.Dnes jsem ještě odstranil ohýbací drát budu se snažit dávat tažeň vodorovně na vodící drát.Obrázek pro ispiraci co se chystám udělat.Kdyby bylo něco špatně tak pište půjdu... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika