Příspěvky uživatele - 64.14

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Simonit&Sirch zkušenosti, rady, návody, 21.6.2020
Pěkný den všem. V reakci pod jedním z Pavlových videí je i žádost o video k řezu kordonů na pergole. I toto Simonit zpracoval, no knihu v italštině za 40 euro kvůli tomu kupovat a hlavně luštit nebudu. Kdyby sem ale k tomu někdo něco dal, budu moc... celý příspěvek >
Vrba kroucena, 21.7.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den všem... U souseda jsem si uřízla krásnou větev vrby kroucené.po 14 dnech zakořenila ve vodě.Zasadila jsem ji do květináče a už po 5 dnech v hlíně má větvičky.Roste jako blázen.
Muškáty po zimě, 28.3.2016
Nikdy jsem muškáty nezazimovávala,, vždy jsem koupila nové na jaře. Letos, vlastně vloni, jsem si přečetla, že muškátům na přezimování je nejlíp v chladnu kolem 10 stupňů a světle,. Tak jsem je dala do podkroví na okno. Výsledek je ten, že muškáty... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika