Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Ahoj, pekné vededenie drátov. Aké mierky si zvolil na vzdialenosti drátov?

Ja by som kontajnerove nekontajnerove, astlinky pri sadení zastrihla na dve očká. Prídu mi tie prúty dosť tenké. aký priemer majú tie roxory? Asi by som všetko, čo je tenšie ako centimeter zapestovala od zaciatku. Najlepšie mi príde vyrastená Vanessa. Ostatné by išli šmyk na dve ocká k zemi. Je to len moj názor.

Ja idem teraz strihať prastarý samorodák vinohrad. Zatial sme ho oslobodili od náletov. a teším sa na tie improvizácie z pokrútených starých kmeňov. Budeme dávať tyčky aj drôty, lebo staré už vôbec nič nedrží.  

Inak tiež mám najvätší problém niečo ostrihať vo vlastnej záhrade, ale učím sa, a po Pavlových videách som plná odhodlania. Bude to zábava, nielen teoreticky z videí, ale aj nažiovo si niečo vyskúšať. Už sa teší,

Gabika 

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika