Zahrada den po dni. Co jste dnes dělali?



   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
                  
zanpets - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (395) - 39.231 (?) 
10.2.2010 15:57
ahoj, sehnala jsem si novy fotak, ktery je lepsi nez ten muj byvaly a jsem pripravena na sezonu jak budu fotit po ruznu zahradu a jak kde co roste. a jeste jsem dneska zase nakrmila ptačky a udelala par snimku do alba. Na tech stromech to hezky vypada, kdyz se vas ptaci leknou a uleti hejno.ale to jsou jen ti co tam zbyly.
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 81.81 (?), 10.2.2010 16:08

Pěkné.
Jen dvě malé připomínky. 1. Dávejte ptákům raději semena než pečivo.
2. Mumifikované plody švestek jsou rezervoárem moniliózy.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
zanpets - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (395) - 39.231 (?), 10.2.2010 16:37
ptakum sypu seminka, ale abych pravdu rekla, to pecivo kradou mym pejskum.,. co si radi kousou..,tak jsem vyfotila zlodeje--,,, a co se tyce nejake ty plody svestek, tak to nechapu, co to je. a jestli neco takoveho po sezone zustalo, tak na to musim brat velky zebrik je to sost vysoko...
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 96.2 (?), 10.2.2010 17:11

Źanet, nádherný supr fotky!   Dana

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 156.247 (?), 13.2.2010 14:44

Dnes jsem chytla slinu na řeřichu, tak jsem si ji vysela na vatu. Už se na ni těším. Ještěže roste tak rychle.

Ivana

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
rettigova - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (160) - 207.90 (?), 13.2.2010 15:01
Dnes jsem vysela skoro všechny odrůdy rajčat, co mně přišly většinou z USA.Zebrino zelené, proužkované žluto čeveně jako jablka, jedno se jmenuje Duha, klasické San Marzano na sušení a zavařování, pak nějaké hroznovité červené, loni jsem je měla žluté. Původně jsem si chtěla objednat jen tak 2-3 novinky, ale nakonec to dopadlo takhle.Jo, ještě mám semena Lima beans, myslela jsem, že to bude náš zahradní bob, fazolky jsou sice podobné, ale není to stejné.Papriky už mám krásné - naše Františka a Maryša a zvonkovité pálivky, co jsem si schovala semínka ze superkarketu.Takto si aspoň přivolávám jaro.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 191.35 (?), 14.2.2010 15:11

Už mám ostříhané skoro všechny jabloně a chystám se na révu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 156.247 (?), 14.2.2010 17:02

Kdybychom šli stříhat jabloně, které jsme zasadili na podzim, tak bysme u toho museli ležet! Ale je dobré vědět, že už je čas... právě na ovocné stromky nějak zapomínáme.

Ivana

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
Maty - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (976) - 92.44 (?), 14.2.2010 17:31

Vidíte, já si myslím, že na střih jabloní je ještě dost času. Minimálně měsíc bych ještě počkal, venku hlásí slušné mrazy. Pokud toho nemáte veliký sad, tak na ořez jádrovin je ještě čas.
Martin

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
panidana. - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (149) - 96.2 (?), 14.2.2010 18:45

Tak hlásím, že konečně i já jsem vysela - už mi to bylo hloupé - všem to klíčí a já nic.  Rajský - ildi, bejbino, vilma. Mochyni - tady jí vychvalovali, tak zkusím. Violky a petunie.

Už jsem se ptala v jiném vlákně ale zeptám se i tady: pěstujete petunie ze semen? Já to chci zkusit, ale nenašla jsem nikde návod.

Dana

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Úprava vody magnetickým polem12:13
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?10:37
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika