Zahrada den po dni. Co jste dnes dělali?



   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
         
minerva - (10) - 119.244 (?) 
15.2.2010 12:18

Dobromilo , prosím, prosím, jak sušíte rajčata? děkuji m

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
         
host - 196.113 (?), 15.2.2010 19:16

zdravím, prosím,jak se dají sehnat ta rajčata y USA, to máte od známých nebo z nějakých obchodů na dobírku?Já jsem taky fanda do rajčat, taky zkouším všechno možné.přeji mnoho úspěchů v pěstování Dena

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Hráběnka - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (391) - 222.238 (?), 16.2.2010 16:20

Ze zoufalství nad tím počasím jsem šla do knihovny a půjčila si věc o přenosných rostlinách, abych věděla, co si mám pořídit a na co zapomenout (kvůli přezimování). A dnes - ve schránce katalog s cibulovinami... Nejraději bych běžela někam do krámu a nakoupila cibule i hlízy.Loni jsem to udělala a pak litovala, protože později na jaře se na tržišti objevilo tolik krásně napěstovaných květin, zdravých a velkých... Co radíte - mám se mořit s fůrou květníků, nebo si počkat a koupené kytky potom jen přesázet? Díky, H.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 162.128 (?), 16.2.2010 20:51
Hráběnko, vemte to půl napůl. První radost ted při nákupu, druhá radost později při nákupu. není nad to si dělat malé radosti, a často. U nás je pořád 40 cm sněhu, tak krmíme ptáčky, a ted nám tu lítá i poštolka, která asi už neuloví nic na poli, tak už ulovila dva kosáky, co se cpali jablkama. Mám rozporuplné pocity ale přece jen poštolek je méně než kosů, tak jí to toleruji...
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Danny - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (195) - 176.71 (?), 21.2.2010 11:15

Takže se ještě všichni kocháte posledním sněhem? Já byla včera dávat do pořádku skleník, honem poběžím koupit dusíkaté vápno, dnes svítí o 106 sluníčko, tak jsem začala stříhat jabloně, než sníh roztaje a bude blajda a jinak přepichuju a rosím a malinko zalívám a přihnojuju semenáčky. Na co jsem ještě zapomněla? Napište ! D.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
romila - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (914) - 53.229 (?), 21.2.2010 15:06

Tak já se "kochám" novým sněhem. Včera a dnes dopoledne svítilo sluníčko úplně parádně. Začala jsem rovněž stříhat jabloně-abych stála na čistém, jako Danny a taky, zvládám fyzicky vždy jen omezenou dobu, tak bych to časově stihla. Jenže: teď asi hodinu padá sníh jako blázen-samí sedláci. Sluníčko a zpívající ptáci mě navnadili a teď to. M.R.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5577) - 155.12 (?), 21.2.2010 15:14
My jsme dnes ostříhali všechny stromky!!!
meruňka Maďarská před...
meruňka Maďarská před...
.. a po.
.. a po.
kadeřník v akci .... (meruňka Marlen)
kadeřník v akci .... (meruňka Marlen)
Marlen po.
Marlen po.
a ještě Golden Del. před
a ještě Golden Del. před
..a po zmlazovací kůře.
..a po zmlazovací kůře.
Omlazené hrušně - Boscova a Konference
Omlazené hrušně - Boscova a Konference
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Maty - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (976) - 92.44 (?), 21.2.2010 17:00

Mirku, máte pěknou stěnu z hrušní. Co Vás ale vedlo k tomu, stříhat meruňky v únoru?
Martin

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5577) - 155.12 (?), 21.2.2010 17:33
Dva měsíce jsem čekal na vhodné počasí a tak jsme to vzali "jedním vrzem" vše; i s broskvama.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
Maty - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (976) - 92.44 (?), 21.2.2010 17:55

To je trochu škoda, na peckoviny jste mohl ještě dva měsíce počkat. Já na SM mám meruňky čtyři (bergeron, darina, pincot, veecot) a měl bych strach, že bych řezem v únoru stromům ublížil (klejotok u mě znamená konec meruňky do dvou let). Díky klimatickým a hlavně pak půdním podmínkám (těžké půdy) se snažím dávat meruňkám speciální péči...
Martin

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Úprava vody magnetickým polem12:13
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?10:37
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika