Sud na vodu



host - 186.139 (?)
23.8.2010 8:34
Sud mi dal soused a byla v něm voda a šutry, takže toho se nebojím. A jak to děláte po zimě? Přecejenom dost dlouho trvá, než se sud naplní vodou a v suchém období to taky může trvat až do července, což je dost pozdě. Takže hážete tam pak sníh, když už nebude mrznout? Ptám se jak blbec, ale nikdy jsem neměla se zahrádkářením zkušenost a už vůbec ne se sudem.
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
                     
host - 186.139 (?), 23.8.2010 8:34
Sud mi dal soused a byla v něm voda a šutry, takže toho se nebojím. A jak to děláte po zimě? Přecejenom dost dlouho trvá, než se sud naplní vodou a v suchém období to taky může trvat až do července, což je dost pozdě. Takže hážete tam pak sníh, když už nebude mrznout? Ptám se jak blbec, ale nikdy jsem neměla se zahrádkářením zkušenost a už vůbec ne se sudem.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
jacktenrek - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (452) - 218.17 (?), 23.8.2010 10:43

no nejlepe tam svést okap... a nebo načerpat vodu ze studny anechat odstát nejlepe přes noc... V zime nedoporučuji nechavat v nem vodu vznikne led a ten vám vypoulí dno v lepším případe a v horším vyvali dno uplne ven...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika