Máte někdo zkušenosti se sousedem který nesnáší psy?



host - 143.17 (?)
19.6.2013 13:55

Já se přiznám, že u nás na vesnici sbírám vyjímečně, jen pokud se pes vykadí někomu k bráně třeba... což si oni psi někdy,,na potvoru" dělají. Jinak se psi venčí taky zadky do křoví a to do křoví, kam opravdu nikdo nechodí. Jinak je to kolem i hodně pokáleno od slepic, takže psí už to moc nepokazíwink Ale po té cestě co chodím já, pár pejskařů a vyjímečně i někdo jiný, občas taky objevím hovnajz přímo uprostřed cesty, ale je to od malého psa, ne od mých známích, kteří mají také psy velké...

A nevenčím je proto, aby nechodili do zahrady, tam ini to udělají s klidem také... a mně to tedy nijak nevadí, neb je velmi rozlehlá...

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4   
                     
host - 219.65 (?), 11.6.2013 16:39

A děkuji Vám všem kdo jste tady něčím přispěli. Právě jsem našla v jiné diskuzi že i kdyby pes štěkal vytrvale celý den, žádný nikdy nepřekročí decibely povolené v době mimo noční klid.  Nezvládne to ani několik Německých ovčáků štěkajících zároveň. Navíc ani nevěřím že některý pes může vydržet celý den štěkat, musí taky někdy spát a to až 17 hod denně. Tak to se asi musím bát jenom otrávené návnady ...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 105.132 (?), 12.6.2013 15:36

...to zalezi aj na kondicii sluchu majitela psa... 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 216.132 (?), 30.3.2014 19:00
Mám stejného psa a proto mě toto téma zaujalo.Pes má velice klidnou povahu, proto se divim, že soused má výhrady. Asi to je pěkný morous. Můj pes, když je venku, tak si čas od času zaštéka a nikdo mu to z ulice nevyčitá. Dokonce ji pouštime ven i v noci na půl hoďky a taky slyšíme, že si čas od času štěkne, ale je to spíše nahodile a sousede se nikdy nezmínili, že by jim štěkot vadil. Spíše naopak, tady ji sousede znaji a maji ji moc rádi. Asi to nebude tím psem, ale spíše sousedem. Lan
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 211.81 (?), 9.12.2016 17:54

Pejskaři jsou ochotní tolerovat u svých svěřenců mnoho a stále je omlouvat, je to jako u mých dětí a cizích dětí.Jenže když pes ve dne chrápe a v noci řve, stačí jedno probuzení ve 3 hodiny a člověk již neusne protože za 1,5 hodiny vstává do práce, pak je hrůza z každého nočního zaštěkání.Kdyby dělal bordel nějaký ožrala, tak ho seberou a zavřou s pokutok, když řvou psi, je to jaksi normální???

Jsem pro mapování nočních řvoucích psů a pokutování jejich majitelů.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 7.160 (?), 24.10.2017 16:18

správny pes šteká vtedy keď to je žiadúce, nesprávny čokel šteká hocikedy. po bohatých skúsenostiach s čoklami tie nesprávne v susedstve strielam. s majitelmi nezjednávam, je to márne, len ich upozorním a dohodneme sa na čase odstránenia nepríjemného štekania. výber spôsobu odnaučenia štekaniu je na ňom, ak však to majitel so psom nestihne do ćasu na ktorom sme sa dohodli, psa zastrelím a majitelovi zaplatím 260 eur vo forme pokuty za poškodzovanie cudzej veci. 260 eur to je aj vtedy keď má čoklov 10 a stane sa len jeden skutok.  overené na vlastnej koži a účinné :}

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 110.200 (?), 16.6.2013 22:35

Dobrý den, jen bych ¨dodala, že pejsek opravdu může vydržet štěkat skoro celý den. Sama jsem psí nadšenec a vlastním RR. Sousedé mají krásného NO, co občas zaštěká, když se něco děje.Nikdy neštěká dlouho. Ale přes 2 zahrady mají malého hnědého pejska, vypadá moc sympaticky až na to, že on hodiny a hodiny štěká,hrozně mě udivuje, že to vůbec vydrží. Když mám  o víkendu čas být na zahradě, je to věc. Ráno, vpoledne, odpoledne-štěká a štěká i večer.Někdy se stane, že neštěká a okamžitě si to uvědomíme, že je klid. Vypadá to, že pejsek štěká celou dobu co je venku, když majitelka-paní učitelka není doma a psa vystrčí ven.Když jsou majitelé na zahradě, je pejsek zticha.Chodíte do práce? Víte jak se pejsek chová když nejste doma?Jinak máme zahradní jezírko a několik žabek.Ob jeden dům na druhou stranu poslala paní manžela a ten zazvonil a ptal se nás, co budeme dělat s tím žabím kvákáním, že jeho nezaměstaná manželka nemůže spát, že jí to ruší.

 Co na to říct?? Jen jsme rádi, že naši nejbližší sousedé jsou v pohodě.A Vám přeji, abyste se domluvili, nebo v horším případě jen spolu nemluvili.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 219.65 (?), 17.6.2013 9:34

Děkuji za Váš příspěvek. Já do práce nechodím, jsem už v důchodu. Pes je zvyklý být pořád se mnou. Chodíme hodně mimo zahradu na procházky, když se vrátíme většinou spí doma. Občas musím dojít na nákup, to ho ale zavřu doma a není to na dlouho. Tam neštěká. On právě občas štěká jen když jsme spolu na zahradě. Snažím se ho to odnaučit, ale stejně mi přijde že není správné psovy nedovolit štěknout si nikdy.  Já chápu že soustavný štěkot lidi obtěžuje, to ale není náš případ.  Vaše žabičky mně pobavily, taky nevím co na to říct, snad jen že lidé jsou různí :-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 178.235 (?), 18.6.2013 19:32

"Chodíme hodně mimo zahradu na procházky..."  Já mám právě v blízkosti "psí stezky" pozemek a na pozemku dost často exkrementy od psů.A tak mě napadá, zda také přemýšlíte a případně po svém psovi na vycházce také uklízíte.Nechci podezírat, ale zdá se mi, že pochůzkáři chodí své psy vyvenčit hlavně proto, aby své zahrady měli čisté.Omlouvám se, pokud křivdím.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 219.65 (?), 19.6.2013 11:15

To je opravdu správná připomínka, já teda vždy nosím sáčky na psí bobky raději dva. A sbírám i pod křovím, tam totiž moje holka kadí nejraději. :-) Sbírat na zahradě by bylo jednodušší. Ale psí exkrementy jiných psů se válí po trávnících a často i chodnících.  A když to toho někdo šlápne, neví na kterého majitele se zlobit. Je to smutné, ale lidé jsou hodně nezodpovědní...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 143.17 (?), 19.6.2013 13:55

Já se přiznám, že u nás na vesnici sbírám vyjímečně, jen pokud se pes vykadí někomu k bráně třeba... což si oni psi někdy,,na potvoru" dělají. Jinak se psi venčí taky zadky do křoví a to do křoví, kam opravdu nikdo nechodí. Jinak je to kolem i hodně pokáleno od slepic, takže psí už to moc nepokazíwink Ale po té cestě co chodím já, pár pejskařů a vyjímečně i někdo jiný, občas taky objevím hovnajz přímo uprostřed cesty, ale je to od malého psa, ne od mých známích, kteří mají také psy velké...

A nevenčím je proto, aby nechodili do zahrady, tam ini to udělají s klidem také... a mně to tedy nijak nevadí, neb je velmi rozlehlá...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika