Příspěvky uživatele - 165.146

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Akane - perla podzimu, 11.9.2023 Obsahuje fotku
Akane - 2023 - štíhlé vřeteno Na snímcích 1 a 2 si jistě někteří všimnou jistou prostorovou neúplnost vřetene.Je to způsobeno sesazením terminálu vřetena a letos naroubování další odrůdy.Jinak velmi solidní velikost plodů a potvrzení... celý příspěvek >
SweeTango, 10.9.2023
Snímky potvrzují neuspořádaný růst této odrůdy ale výpěstky jsou nádherné a odpovídající schopnostem pěstitele.Dobře se podívejte, vy co tady panu Korzárovi neustále spíláte, stěžujete si na jiném fóru a hartusite na jeho způsob prezentace jeho... celý příspěvek >
SweeTango, 10.9.2023 Obsahuje fotku
SweeTango - 2023 - štíhlé vřeteno Letos druhá úroda devíti plodů.Stromek roste trochu neuspořádaně.Vyžaduje vyvazování a tvarování pro pěstitelský tvar štíhlého vřetene.Ne vždy vyrazí letorost kde ho potřebujete.Vše nahradí vynikající vzhled,... celý příspěvek >
Mollies Delicious, 9.9.2023 Obsahuje fotku
Mollies Delicious - 2023 - malé vřeteno V minulosti jsem psal, tato odrůda mě mou vinou kdysi zababčela.Za dlouhá léta jsem stromek nedonutil udělat terminální přírustky.Na jaře jsem do terminálu narouboval silně rostoucí odrůdu Dukát.Oba rouby... celý příspěvek >
Williamsova - ten pravý požitek pro chuťové buňky, 8.9.2023 Obsahuje fotku
Williamsova červená (purpurová) - 2023 - vroubovaná do Lucasky Letos byli hmyzáci milostivější a sklizených plodů více. Zahradě zdar - Mičurin II (470 m)
Ovocinár zo Smolenice, 8.9.2023 Obsahuje fotku
Porovnání odlistěného a neodlistěného stromku budou nejspíše příští týden.V hicech nemakám a nyní relaksuji po čtyřdenním zápřahu.Polemiky zda tento zásah ohrožuje příští úrodu nebo dokonce celý strom neřeším.To bych musel být dávno bez jablek... celý příspěvek >
QTee, 7.9.2023 Obsahuje fotku
QTee - 2023 - naroubovaná do Lucasky Letos na malé větvičce opět 4 plody.Tři nejvyvinutější zničili hmyzáci.Přežila ta nejmenší viz příloha. Zahradě zdar - Mičurin II (470 m)
Ovocinár zo Smolenice, 7.9.2023
Od neděle jsem byl v kuse na zahradě a vrátil jsem se až dnes.Mimo jiný objem prácí jsem také prováděl odlisťování jabloní které zahušťují.Provádím to již mnoho let a na kvalitě a vybarvení plodů to je vidět. Evidentně to jablkům svědčí.Škoda, že... celý příspěvek >
Je to spartan?, 2.9.2023 Obsahuje fotku
Pane tazateli, nemůže se jednat o Spartan.Není prostě možné aby zimní odrůda zrála v půli srpna tedy o 5÷6 týdnů dříve.Vzpomeňte, jaro se letos opozdilo a bylo velmi chladné.Odhadoval jsem zpoždění asi 10 dnů.V červnu a červenci přišli první tropy a... celý příspěvek >
Jabloň Mio, 27.8.2023 Obsahuje fotku
V parnech které byly v minulých dnech jsem prošvihl sklizeň jablek Mio (dvě malé větvičky naroubované na Jonathanu).Nebyla síla, která by mě tam dostala.Mimo dvou plodů vše znehodnoceno na zemi.Jedno jsem utrhl a druhé méně vybarvené nechal na... celý příspěvek >
Sweet Tango 🍎, 27.8.2023 Obsahuje fotku
Nádherná úroda Milane.Já jsem byl včera na skok na zahradě a shodou okolností jsem vyfotil detail osluněných plodů.Pokud mě počasí pustí provedu částečné odlistění kolem ostatních plodů a klidit budu zřejmě až tak za deset dnů.Loňská prvoúroda byla... celý příspěvek >
Nové odrody marhúľ🍑, 21.8.2023
PzP, kdyby jste mě řekl do očí tu první větu tak než by jste ji dořekl tak bych vás vystřelil z trenek.Jste nešťastný člověk o čemž vypovídá vaše jazykové výrazivo proti všem s jiným názorem.Macoun? - nehorázná lež. Zahradě zdar - Mičurin II (470... celý příspěvek >
Ošetření řezných ran, 21.8.2023
Jsou různé názory zda rány zatírat a nebo ne.Osobně rány zamazávám i ty menší.Nejsme zaostalí to se nám jen snaží vsugerovat veřejnoprávní media.Držím se starší české literatury, kde je zamazávání ran doporučováno.Podívejme se na problém... celý příspěvek >
Nové odrody marhúľ🍑, 21.8.2023
A teď toho mám dost.Co si to vůbec dovolujete PzP vúči Korzárovi.Kdo jste, že budete určovat kdo je jaký ovocnář jaká je osobnost a co smí psát.Přesně takové příspěvky jste psal na mou osobu když jste ještě kamarádil s doktorama.Pan Korzár se svojí... celý příspěvek >
Etrusca, 20.8.2023 Obsahuje fotku
Po týdnu skladování v lednici třetí ochutnávka a chuť se zlepšuje, je příjemná, dužnina máslová bez hrudek a šťávnatá, slupka při konzumaci neznatelná.Trochu bych uvítal více cukru ale to může být způsobeno předčasnou sklizní.Na druhou stranu je v... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika