Příspěvky uživatele - 165.146

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaké brambory - ze sklepa nebo sadbové?, 19.7.2023
Také mám brabory po malých frckách z důvodu výsadby stromů a malé plochy.Už sklízíte a já jsem se ani neodvážil podívat co mám pod velmi ranými bramborami.Sázel jsem letos pozdě.V dubnu bylo na zahradě bahniště a v poslední době zase neprší.Asi od... celý příspěvek >
Rouby jabloně, 17.7.2023 Obsahuje fotku
V předcházejících příspěvcích jsem řešil jak podpořit růst roubu na plodící jabloni Melrose.Volba padla na razantní zmlazení nosné odrůdy.Na obr.1 je detail roubu po dvou letech před zmlazením.Obr.2 po zmlazení a obr.3÷5 výsledek zásahu.Nyní má roub... celý příspěvek >
Změny ve fóru +++, 17.7.2023
Na mě to dělá posledního půl roku dojem jako řízená likvidace tohoto fóra.Údajně se změnil majitel a co provedl?Změnil zažité pravidla které tu byly nastaveny a fungovaly.Nyní je to pouze nepřehledný zmatek kdy něco funguje a následně zase nefunguje.... celý příspěvek >
Letny rez jednorocnych stromov, 11.7.2023
Především, zastavte přihnojování aby novým letorostům mohly do zimy vyzrát pletiva a přežily zimu bez mrazového poškození.Soustřeďte se na budoucí tvar založené korunky.Letorosty jsou nyní ještě pružné a lze je vhodně ohýbal od terminálu pokud rostou... celý příspěvek >
Škůdce nemoc?, 27.6.2023
Paní Lído děkuji za odkaz.Vy jste na to kápla.Obrázek tam sice není ale popis přesně sedí na pozvolné propukání choroby a její příznaky.Zároveň děkuji všem kteří se vyjádřily bez nenávisti a nálepkování jako ten přivětivý pán 61.249. Ještě se... celý příspěvek >
Škůdce nemoc?, 26.6.2023
Vladimíre, celá léta fotky z mobilu převádím na google fotky a odtud na zahrada.cz.Celou dobu nebyl problém s formátem fotodokumantace.V posledním měsíci či dvou je formát ala kukátko.Kdo myslíte, že udělal nevhodnou úpravu já a nebo... celý příspěvek >
Škůdce nemoc?, 26.6.2023
Omlouvám se za dotaz.Po uložení a prohlédnutí snímků přílohy v takovém formátu zobrazení nelze nic pořádně určit.Provozovatele to nijak nevzrušuje - stále mlčí. Zahradě zdar - Mičurin II (470 m)
Škůdce nemoc?, 26.6.2023 Obsahuje fotku
V atlasu chorob jsem nenašel příčinu onemocnění.Obracím se zde na zkušené vinaře s pomocí určení chřadnutí révy.Révu Nero mám jistě aspoň 15 let.Normálně se vyvíjela a plodila.Asi před 6 lety se na levém rameni objevil jeden letorost s touto poruchou... celý příspěvek >
Roubování na pařízek, 21.6.2023 Obsahuje fotku
Konečně jsem se dostal k nafocení roubovanců na podnožový pařízek.Na obr.1a2 je je asi šestiletá podnož M9 původní odrůdy Ananasová reneta - pěstitelský omyl.Na obr.3a4 je rok a půl vysazená podnož M7 původní odrůdy Admiral - pro mě neperspektivní.Z... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, svilušky, mery, mšice, obaleči... v jádrovinách 2022, 16.6.2023
S přípravkem Dagonis nemám zkušenosti.Měl by to být systémový fungicid s kurativní a preventivní ochranou.Měla by tam být složka která rozvádí obranu do pletiv a listů.Se systémovými přípravky mám dobré zkušenosti.Včera jsem aplikoval systémový... celý příspěvek >
Moje zahrada, 16.6.2023
Pane Bieglere, mnohé se dá pochopit ale provozovatel by s námi měl komunikovat.Nevíme zda se náprava připravuje a nebo nebude.Zatím velké mlčení. Zahradě zdar - Mičurin II (470 m)
Padlí, strupovitost, svilušky, mery, mšice, obaleči... v jádrovinách 2022, 16.6.2023
Včera jsem provedl ošetření proti obaleči a posledním proti houbovým chorobám mix. Integro + Bellis.Stránky SRS - eAGRI pro moje pěstitelské místo uváděli 100% kladení vajíček.Lapač již nepoužívám a orientuji se podle sumy efektivních teplot (SET) na... celý příspěvek >
Moje zahrada, 16.6.2023 Obsahuje fotku
Pro porovnání dávám dvě fota stejného stavu stromku.Na stojato není skoro nic pořádně rozeznat na plocho je to lepší ale stále nedostatečné.Snad se provozovatel nad formátem obrazových příloh zamyslí. Zahradě zdar - Mičurin II (470 m)
Roubování na pařízek, 16.6.2023 Obsahuje fotku
Nubudu řešit teorie zda roubovat na podnožový pařízek nabo na původní kmínek ve výšce budoucí korunky.Teorie o stresech ještě nic nevypěstovali.Volba způsobu je na možnostech přeroubovaného stromku.Tedy zda mohu ještě použít původní podnož a nebo... celý příspěvek >
Moje zahrada, 16.6.2023
Před třemi týdny jsem odeslal mail a slušnou formou požádal o úpravu formátu po otevření obrazové přílohy.Zvláště při focení na stojato je zobrazený formát malý a nevyhovující zvláště při určování chorob nebo střihu stromků.Doposud od majitele bez... celý příspěvek >
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika