Příspěvky uživatele - 186.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Padlí, strupovitost, svilušky, květopas, pilatka a obaleči na jádrovinách 2018, 27.6.2018
Váš názor si jistě nikdo zpochybňovat nedovolí, jen jsem si (asi jako blondýna) zauvažoval, zkusím naposledy objasnit - Boj se škodlivými činiteli dle mého babského názoru může probíhat v několika rovinách, jen příkladem... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, svilušky, květopas, pilatka a obaleči na jádrovinách 2018, 19.6.2018 Obsahuje fotku
to pan Vysloužil: To jsme si nerozuměli, je to myšleno tak, že postřik (kontaktního fungicidu) vytváří ochranný film spojený s voskovou vrstvičkou na plodu a klíčící spory zlikviduje nebo zastaví růst (proto ta paralela s opalovacím krémem a... celý příspěvek >
Sklizeň česneku 2018, 19.6.2018
U mě se také jeho stav radikálně zhoršil po květnových deštích, nějak mu to zamokření nesedlo. to Kuky - napiště pak, jak dopadl Karel IV, jestli ho mám zkusit. Momentálně mixuju Dukát, Štěpán, Havran, Havel a několik dalších "Kozáků"
Konec pesticidů pro zahrádkáře?, 14.6.2018
Jen poznámku - letošní absence strupovitosti je zjevně lokální záležitost, soused má napadení listů již silné. A když už píšu, tak přidám svůj přístup - postřiky se snažím používat tak, abych je nejedl. Nespoléhám na krátké OL, které v mnohých... celý příspěvek >
Identifikace kaktusů, 14.6.2018
Opuntia, Haworthia, Echinopsis sp.
Postřik proti plevelu, 7.6.2018
Ja jsem tedy ze strednich Cech a postrik proti plisni zatim neplanuji. Mam vypozorovano, ze se siri jen kdyz je vlhko a chladneji, jakmile se teplota pohybuje 25 stupnu a vice, tak jsem sireni nezaznamenal. Nyni mam brambory fakt krasne jako jiz... celý příspěvek >
Podivne prirustky na thuji, 4.6.2018
Mně to připadá celé nějaké... mě taky
Mšice a mravenci, 23.5.2018
S tou ekologičností tomu úplně nerozumím - spinosad se používá i jako antiparazitikum pro psy a kočky proti blechám a klíšťatům, podle všeho je širokospektrální a vyhubí v sadu kdejaký hmyz. Pokud tedy nelikviduje pouze cílového škůdce, ale udělá ze... celý příspěvek >
Usychající thuje, 22.5.2018
zdá se mi to, nebo pod těmi 4 tůjemi neroste tráva?
Padlí, strupovitost, svilušky, květopas, pilatka a obaleči na jádrovinách 2018, 22.5.2018 Obsahuje fotku
Ještě jsem to neměl čas poslechnout, ale rád bych věděl, což se nedovíme, jak a čím stříkali, že tam byly nadlimitní pesticidy v době konzumní zralosti. Osobně stříkám podle tabulek integrované produkce pro dětskou výživu, podle kterých například při... celý příspěvek >
Okrasná moruše?, 21.5.2018
Sám jsem takový jednopohlavný samčí strom zakoupil - možná jsou cíleně produkovány jako okrasná městská zeleň, protože z nich nepadá na chodníky žádné lepivé ovoce. V literatuře se, tuším, připisuje jednopohlavnost Morus rubra, ale čert ví, jak to... celý příspěvek >
Uz nekde uzraly tresne?, 17.5.2018
V Ostravě už 2 dny ďobeme první Helgy (zraje ve 2. třešňovém týdnu). Ptáci taky ďobou nehledě na kočky a cédéčka... Jednu naďobou, shodí a jdou na další
Mazaní mravenci dokázali překonat lepovou ochranu kmenů stromů, 16.5.2018
S nekrotizací kůry mám podobné zkušenosti, proto jsem dával nátěr na pásku (která se posléze odlepí).  Lep Vermifix v pěně překonají mravenci tak za 2 dny. A lepící pásku Stromset se mi nepodařilo nikdy aplikovat tak, abych ji neměl nalepenou... celý příspěvek >
Jaký zádový postřikovač?, 11.5.2018
..tak to jsem to pochopil správně, že se tlakuje principiálně jen ten malý vnitřní válec - no, trochu mi to vadí, protože při práci s 230cm teleskopickou trubkou se docela hodí k manipulaci obě ruce a takhle musím mít jednu na páce a stále... celý příspěvek >
Jaký zádový postřikovač?, 11.5.2018
Koupil jsem Solo 473 pístový, podle zástupců výrobce má lépe provedenou páku a při výměně pojistného ventilu dosáhne až 6barů. Při pumpování po zádech trochu poskakuje - viděl jsem profíka, který si záda dopolstroval polštářkem. Trysku zatím používám... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika