Příspěvky uživatele - 186.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Z čeho živý plot?, 26.7.2018
všechno udržíte třeba na šířku 0,5m, když začnete včas stříhat. Uvedené druhy, hlavně habr a zob jsou pro listnatý plot nejpěknější, navíc drží listy i v zimě. Některé zoby (L. ovalifolis) jsou i stálezelené, ty ale v extrémních zimách pod -20st... celý příspěvek >
Bazény Bestway - životnost, 26.7.2018
"Když se v límci v noci udělá dirka a vyteče 3/4 objemu, je to protivný." -přesně tak, máme již 3. bazén. První 2 vždy začaly propuštět vzduch v límci hned první sezonu a v reklamaci vyměněno za nový a pak znovu. Možná jsem tomu pomohl přílišným... celý příspěvek >
Kam mizí holovouské šlechtění, 26.7.2018
Další postřik na sklízené plody, na bázi hormonálních stimulátorů, často označovaných za ohrožující lidský endokrinní systém. Pomalu se to nedá žrát, ještě že si řadu plodin zajistím sám.
2018 bez strupovitosti?, 25.7.2018 Obsahuje fotku
U souseda to tedy bez strupovitosti ani letos nebude...
Bergeron je nejlepší, 25.7.2018 Obsahuje fotku
Bergeron taky pár dní papáme. Srovnávat mohu na zahradě s Ledanou (sladká, dobrá, ranná, odolná) - Begeron má výraznější kyselinu a kořenitější příchuť, pocitově méně cukru. Ledanu je problém odtrhnout bez poškození meruňky. Bergeron naopak moc... celý příspěvek >
Plevel nebo co to je?, 25.7.2018
a česky Šrucha zelená (Portulacea). Divoká verze je nenápadná, zahradní klony (šrucha velkokvětá) krásně kvetou na slunných místech
Co Vaše réva 2018?, 20.7.2018 Obsahuje fotku
Copak vám na uvedených odrůdách vadí? Mám všechny a například Chrupka i Nero jsou stálicemi, které mě za posledních x let v 220 mnm nezklamaly. Téměř netrpí chorobami a chuťově jsou také dobré. Chrupka mi dozrává i na jiném stanovišti v 520 mnm.
Rajčat plíseň?, 20.7.2018
Tak přemýšlím- v současné době dochází k plošnému napadení rostlin rajčat plísněmi a houbovými chorobami. Napadení zasahuje nejprve spodní listy a posléze stonky, plody dlouho zůstávají vizuálně neinfikované. Zajímalo by mne, zda plody z takto... celý příspěvek >
Rajčata 2018/2, 18.7.2018 Obsahuje fotku
Vidím, že máte letos také pěknou sbírku. U mě se naplno rozjela sklizeň a napadeno už je také prakticky vše přes preventivní postřiky Cu a Vitisanem, dávám tomu tak 3 týdny a bude s rajčaty možná amen. Ve skleníku se i přes nepřetržité větrání... celý příspěvek >
Sklizeň rajčat a paprik - 2018, 16.7.2018
Máte nějaké tipy, co s tolika rajčaty? Také sklízíme desítky kil, v minulosti jsme sušili, ale jediným užitečným využitím nakonec zůstává kečup. Zde bych uvítal tip na nějaký recept, jehož výsledný produkt se blíží klasickým kečupům. Jinak otázku... celý příspěvek >
Oprava plastového sudu, 13.7.2018
To zní logicky - k sudu se dodávají ty plastové pípy, můžete ji dát obráceně směrem dovnitř. Mě se povedlo prasknout už 2 sudy, zváště v zimě je plast křehký. V případě 10cm dlouhé praskliny jsem zalepil kombinací staré duše z kola a lepidel... celý příspěvek >
Čím strádá borůvka?, 10.7.2018 Obsahuje fotku
Následek dlouhodobějšího sucha by to být mohl - rostliny mají tendenci zmenšovat aktivní listovou plochu zasycháním okrajů. Zvláště pokud je borůvka v rašelinném substrátu a ten vyschne, není pak schopen nasát vodu při jednorázovém zalití. Proto je... celý příspěvek >
Z coho spravit zivy plot v suchej, piescitej pode?, 2.7.2018
Bezkonkurenčně snáší sucho turkestánský brest Ulmus pumila. Ovšem s jeho řezem budete mít mnohem více práce.
Rez hrušňová - vím jak na ní, 29.6.2018
...chtělo by to ten německý postřik co se aplikuje 1x za rok a funguje na všechno!
Nejranější odrůdy slivoní, 28.6.2018
U mně nyní zraje Čačanská raná, ale uvažuji o výměně za nějaký hodnotnější strom - silně kvete, ale opylováno každoročně jen malé procento květů přes přítomnost mnoha jiných odrůd v okolí. Strom má již PPV na listech, plody jsou měkké, později až... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika