Příspěvky uživatele - 186.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Strih na št.vřeteno, 10.4.2018 Obsahuje fotku
Zatímco Dicolor a Williams mi na kdouli skoro neroste (mám problém získat dostatek silných letorostů k založení větví), Konference je tak akorát na vřetenový zákrsek - čtvrtkmen a vyhání i řadu metrových vlků. Naopak na semenáči jsem ji po bratru... celý příspěvek >
Jak říznout špatně rostlou třešeň, 10.4.2018
Výška kmene a spodních větví je do jisté míry vaše volba. Colt je slabší podnož, ale pořád ne slabá. Na slabých podnožích (spíše Gisely) se řeže trochu odlišně a hlavně existuje řada produkčních řezů, jejichž cílem je získat maximálně kvalitní ovoce... celý příspěvek >
Moniliový úžeh a hniloba peckovin 2018, 10.4.2018
Může mi někdo upřesnit, do jaké míry je rozdílný mechanismus působení Signum a Horizonu co se týká systemičnosti a kurativního působení? "getativní" jako vegetativní? Jak je to celé myšleno?
Padlí, strupovitost, svilušky, květopas, pilatka a obaleči na jádrovinách 2018, 6.4.2018
V tom prvním odstavci popisujete ten lepší případ, kdy zahrádkář alespoň tuší. Můj přímý soused stříká jen 1x a jak říká, "je to nějaký německý postřik na všechno, takže to stačí".
Topaz, 5.4.2018
U mne na středně slabé podnoži (možná M26) bez velkých problémů, kromě mrazových událostí plodí pravidelně, hojně a v dostatečné velikosti. V Ostravě trpí jarním padlím. Ohýbám do tvaru vřeteno čtvrtkmen. na silnějších podnožích (po... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, svilušky, květopas, pilatka a obaleči na jádrovinách 2018, 5.4.2018
Já tedy nic jiného než eagri nemohu najít, uložené odkazy už nefungujou. Můžete sem dát odkaz na AMET? Další otázka je, zda je smysluplné stříkat, když nedochází k dostatečnému ovlhčení v kombinaci s teplotami. Askospory se sice uvolňují, ale... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, svilušky, květopas, pilatka a obaleči na jádrovinách 2018, 4.4.2018
U nás to jde velmi pomalu, mrazy všechny dřeviny "zamrazily", takže včera šla druhá dávka mědi. Rozšířil bych ovšem diskuzi o téma monilie na meruňkách - počasí (předpověď) zatím vypadá velmi stabilně, bez výraznějších srážek a ochlazení, takže... celý příspěvek >
Olivovník, 4.4.2018
Ve Středomoří v zimě poměrně prší, v létě málo, ale olivovníky si sáhnou pro vodu hlubokými kořeny. V květináči je to trochu jinak. Zálivka obecně musí být přiměřená, aby se střídaly periody zavlažení a zavzdušnění substrátu. Olivovník je... celý příspěvek >
Trojnohý teleskopický žebřík na ovoce, 23.3.2018
Ano, pokud myslíte ten tyčový loan, pak mám stejnou zkušenost z Tyrol - byl famózní - bezpečný (ne že bych z něj nikdy nespadl) i v prudkém svahu se patka zapíchla do země a vršek vložil do jakékoliv rozsochy. Nohu si člověk zaklesl mezi příčky,... celý příspěvek >
Nakup Calypso 480 SC, 23.3.2018
Německo-při výsevu osiva kukuřice namořeného klothianidinem došlo k hromadné otravě více než 11 tisíc včelstev patřících asi 700 včelařům. Příčinou byl úlet toxického prachu při výsevu namořeného osiva, který unikl do ovzduší a kontaminoval nektar a... celý příspěvek >
Trojnohý teleskopický žebřík na ovoce, 21.3.2018 Obsahuje fotku
Zajeďte do Tirolska
Moruše - co jí je?, 20.3.2018
Lev s jedním drápem?? Já mám na takové nátěry latex s rozmíchaným kuprikolem do zelena. Pokud to je jen mrazová prasklina tak to dá, moruše rány hojí excelentně, ale neměla by tam téct voda
Dostala moja marhuľa apoplexiu - mŕtvicu?, 7.3.2018
Pokud se jedná o ojedinělou větev, pak odstranit a řez ošetřit. Pokud se dostane houba až do kosternch větví a kmene (ucpává nevratně cévní svazky), bude po ořezu třeba i několik let bojovat, ale stejně to končí pilou.
Meruňky a podnože, 7.3.2018
Jablunkovsko 360 mnm, půda je tady těžká Ve tvém případě bych upřednostnil myrobalán a striktně je třeba dodržet jarní ochranu proti monilii (před květem a za odkvětu). Ty podmínky budou hodně na hraně, hodně by pomohlo chráněné slunné stanoviště... celý příspěvek >
Moruše - roub velkoplodé HK, Jičín, Nymburk, Ml.Boleslav, 22.2.2018 Obsahuje fotku
V té Kalábrii některé stromy řežou každý rok na krátké patky asi 20cm viz foto. Moruše se s tím velmi dobře vyrovnává, aspoň v podmínkách jižní Itálie, ale samosebou namísto desítek kg sklidí moruší mnohem méně.
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika